Skocz do zawartości

Potrzebny mechanik lub znawca


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam kilka pytan, znalzlem motocykl ktory chcialbym kupic, niestety jest jeszcze na angielkich tablicach i w zwiazku z tym mam pytanie.

 

Czy na forum jest ktos chetny kto moglby ze mna pojechac o profesionalnym okiem obejrzec motocykl tudziez sie nikm przejechac?Ja niestety nie mam doswiadczenia z motocyklami, wiec trudno jest mi ocenic. NIe moge pojechac do jakiegos mechanika bo to wies, nie ma mechanika a jak jest to pewnie znajomy sprzedajacego.

Motor to GSX 600 F

 

Drugie pytanie odnosnie dokumentacji. Jaka powinien wziac od sprzedajacego? (czytalem sporo)

 

Podobno wystarczy dowod rejestracyjny, cos takiego posiada, jak podwojna karta A3 z zeszytu, na ktorej jest model kolor pojemnosc itp. Czesci tej kartki nie ma bo podobno wyrwal ja i wyslal do urzedu w UK aby wyrejestrowac motocykl, ale z tego co przeczytalem na dowodzie powinny byc w zwiazku z tym, ze on jezdil tym motocyklem jego dane.

 

Doczytalem, ze jak sie kupuje z UK motocykl to wysyla sie czesc do UK i oni odsylaja nowy DR z moimi danymi, wiec wniosek jesli on to wszystko zrobilo, ze tam powinny byc jego dane.

 

Narazie wstepnie ogldalem motocykl, wiec tak naprawde nie zwracalem uwagi na to jakie dane sa w dokumencie (kto) przeczytalem odnosnie danych technicznych motocykla.

 

Prosze o pomoc i wielkie dzieki.

 

Okolice Warszawy, osobe ktore zechce ze mna pojechac zabiore oczywiscie ze soba.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być 1,5 kartki, a tak naprawdę ta pierwsza wystarczy, dane jego powinny być jak on przerejestrował go na siebie w UK a ty nic nie wysyłasz tylko to tłumaczysz,przegląd i do urzędu skarbowego a pózniej do wydziału komunikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być 1,5 kartki, a tak naprawdę ta pierwsza wystarczy, dane jego powinny być jak on przerejestrował go na siebie w UK a ty nic nie wysyłasz tylko to tłumaczysz,przegląd i do urzędu skarbowego a pózniej do wydziału komunikacji.

 

 

Ok dzieki, tam chyba nie ma jego danych bo chyba nie rejestrowal na siebie, no ale trudno. Kartka z danymi pojazdu jest i to najwazniejsze.

 

Pozostaje mi poszukac osoby chetnej ktora pojechalby ze mna i ocenila stan motocykla, przejechala sie.

 

za profesionalne doradztwo jakas kaska sypne :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa. Tylko pierwsza częśc dowodu jest konieczna w urzędzie. Cały dowód rej. nazywa się V5C znany jako Log Book. Jak możesz to załatw od sprzedawcy nr. dowodu rej.(document reference number) oraz nr. rejestracyjny UK to sprawdzimy kawałek historii przegladów w UK za free przez internet. pzdr.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa. Tylko pierwsza częśc dowodu jest konieczna w urzędzie. Cały dowód rej. nazywa się V5C znany jako Log Book. Jak możesz to załatw od sprzedawcy nr. dowodu rej.(document reference number) oraz nr. rejestracyjny UK to sprawdzimy kawałek historii przegladów w UK za free przez internet. pzdr.

 

 

Numer rejestracyjny juz znam, czy na tej podstawie mozna cos zweryfikowac?

 

Jezeli nie, to jutro bede mial nr Dr jak bede na miejscu po motocykl, wiec moze umowie sie jakos na tel to ktos by mi sprawdzil przez telefon ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...