Skocz do zawartości

Imprezka pod Leroy Merlin Poczesna,16.08.08 godz.11


sernik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, chciałabym zaprosić każdego, kto ma wolną chwilę, na Piknik z LM Częstochowa (koło Auchan). Będzie tam parking przeznaczony specjalnie dla motocyklistów, gdzie będzie można robić wszystko. Od bycia oglądanym przez gawiedź, przez palenie opon, do wzięcia udziału w konkursach (i wygraniu, główne nagrody to zgrzewy piwa). W miedzy czasie poczęstunek z grilla, muzyka, liczne atrakcje (np. eurobungee). Zapraszam 16 sierpnia od godziny 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto zaprasza???????

 

Pracownik reklamy i marketingu LM??????

 

Mamy być darmową uciechą dla ludzi?????

To zaproszenie. Na imprezę jak każda inna. Nie jest niczyim zamiarem obrażać, ani , nie daj Boże, wykorzystywać. Sama jestem motocyklistą i nie robię z tego żadnego halo. I raczej wolę sprawiac komuś uciechę (hahahaha), niż być celem komentarzy typu" :biggrin: dawca narządów". Każdy ma jakies plany na długi weekend, przy okazji można podjechać na parking przy LM i po prostu zjeść kiełbaskę, wygrać zgrzewkę piwa, poskakać na eurobungee, czy posłuchać babeczek z Brzezin. A można też robić co innego.... Czyli pojechać sobie gdzieś indziej. Dalej. Może na lody do Olsztyna. Tyle złośliwości. Nie jetem pracownikiem reklamy i marketingu LM.

I pozdrawiam

P.S. Pisząc wcześniejszego posta, nie podejrzewałam, ze stanie się on powodem do ataku. Na mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wiecej info o imprezie. Wjazd ok. godziny 10. Dla motocyklistów przygotowano konkursy z nagrodami.

Konkursy:

wolnea jazd

sprawnościowy

slalom

toczenie beczki.

Nagrody:

I miejsce - zgrzewka piwa (czyli 24 szt) + 10% rabatu na zakupy

II miejsce - czteropak piwa + rabat 5%

III miejsce - przeróżne gadżety

Dla biorących udział w konkursach - jedzonko.

 

Myślę, że warto zachaczyć.

Tym bardziej, że później będzie świetny pokaz staży pożarnej (płonący wrak, pierwsza pomoc, wóz ratownictwa chemicznego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wiecej info o imprezie. Wjazd ok. godziny 10. Dla motocyklistów przygotowano konkursy z nagrodami.

Konkursy:

wolnea jazd

sprawnościowy

slalom

toczenie beczki.

Nagrody:

I miejsce - zgrzewka piwa (czyli 24 szt) + 10% rabatu na zakupy

II miejsce - czteropak piwa + rabat 5%

III miejsce - przeróżne gadżety

Dla biorących udział w konkursach - jedzonko.

 

Myślę, że warto zahaczyć.

Tym bardziej, że później będzie świetny pokaz staży pożarnej (płonący wrak, pierwsza pomoc, wóz ratownictwa chemicznego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...