Skocz do zawartości

chusta


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

zastanawiam się nad zakupem chusty chusta

na dłuższe trasy mam kominiarkę z windstopperem, ale na miasto, czy krótkie wypady zazwyczaj nie biorę (sciąganie kominiarki na mieście jest nadzwyczaj zabawne, szczególnie jak obok stoją moherowe matrony :) )

testował ktoś taką chustę, jakie wrażenia???

dzięki

pozdro

Edytowane przez tas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie mieszkasz w jaskini lwa :biggrin:, ale jednak wciąż bym wolał kominiarę.

A to dlatego, że w mieście znacznie łatwiej się zgrzac, a wtedy jak wiadomo człowiek się poci. Lepiej niech pot absorbuje kominiara, którą można łatwo wyprac niż kask. Ja mam integrala, zakładam że Ty też.

Edytowane przez vitor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

zastanawiam się nad zakupem chusty chusta

na dłuższe trasy mam kominiarkę z windstopperem, ale na miasto, czy krótkie wypady zazwyczaj nie biorę (sciąganie kominiarki na mieście jest nadzwyczaj zabawne, szczególnie jak obok stoją moherowe matrony :D )

testował ktoś taką chustę, jakie wrażenia???

dzięki

pozdro

 

 

Witam! Mam taką chustę z HORNA i sprawuje się świetnie. Jest to windstoper. Mam też podobny dylemat ze stosowaniem kominiarki (jestem dyrektorem szkoły na wsi i to, że jeżdzę moto to już jest nie lada sensacją, a jeszcze do tego w kominiarce, to posądzili by mnie o kontakty z Al-kaidą), aby w kasku nie waniało z potu stosuję czapeczkę też kupioną u Horna (cieniutka, elastyczna, absorbuje pot - świetna!) polecam. Pozdrawiam! Swistak64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...