Skocz do zawartości

Pomoc w rejestracji motocykla k-750


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam osoby ktora mogła by zarejestrować motocykl k-750 w kraju z litwskim dowodem rejestracyjnym (w miejscu numer ramy wpisany jest B/N) gdyż u mnie w okolicy to jest niemożliwe z naszym wydziałem komuniakacji(baby gorsze od .....nie ma gorszych szmat;) lub ewentulanie kogoś kto rejestrauje takie kwiatki. Oczywiscie pokruje wszystki koszta jak i wynagrodzenie dla osoby ktora mi pomoze. Sezon w pełni a ja tu musze siedzieć w domu :) Posiadam Litewski dowód rejestracyjny oraz litwska umowe sprzedarzy wypisaney przez właściciela..

 

Pzdr i czekam na pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam osoby ktora mogła by zarejestrować motocykl k-750 w kraju z litwskim dowodem rejestracyjnym (w miejscu numer ramy wpisany jest B/N) gdyż u mnie w okolicy to jest niemożliwe z naszym wydziałem komuniakacji(baby gorsze od .....nie ma gorszych szmat;) lub ewentulanie kogoś kto rejestrauje takie kwiatki. Oczywiscie pokruje wszystki koszta jak i wynagrodzenie dla osoby ktora mi pomoze. Sezon w pełni a ja tu musze siedzieć w domu :P Posiadam Litewski dowód rejestracyjny oraz litwska umowe sprzedarzy wypisaney przez właściciela..

 

Pzdr i czekam na pomoc

Na stacji kontroli pojazdow nabijaja numery. Jednak trzebaby sie dowiedziec jakie warunki trzeba spelnic aby je nabili. Co innego jak to jest nabicie nr ktory ulegl zniszczeniu a co innego nr ktorego nie bylo. W Urzedzie powinni wiedziec ( teoretycznie, bo urzednicy sami czesto nie znaja przepisow) co dokladnie powinienes zrobic skoro z kraju pochodzenia nie wymagane sa nr ramy. Sprobuj jeszcze raz pojechac do Urzedu i porozmawiac z naczelnikem wydzialu komunikacji i byc upirdliwym az Ci wyjasni a nie zadawalac sie odpowiedzie "nie, bo nie"

Sprobuj sam tez poszperac w przepisach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Szukam osoby ktora mogła by zarejestrować motocykl k-750 w kraju z litwskim dowodem rejestracyjnym (w miejscu numer ramy wpisany jest B/N) gdyż u mnie w okolicy to jest niemożliwe z naszym wydziałem komuniakacji(baby gorsze od .....nie ma gorszych szmat;) lub ewentulanie kogoś kto rejestrauje takie kwiatki. Oczywiscie pokruje wszystki koszta jak i wynagrodzenie dla osoby ktora mi pomoze. Sezon w pełni a ja tu musze siedzieć w domu :lalag: Posiadam Litewski dowód rejestracyjny oraz litwska umowe sprzedarzy wypisaney przez właściciela..

 

Pzdr i czekam na pomoc

 

 

No i co już zarejestrowałes, czy nie??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...