Skocz do zawartości

Wydech do GSX1300R?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie zamówiłem i czekam na same końcówki - Yoshimura TRS carbon,oczywiście dedykowana do hayki.jak to będzie grało mogę ci powiedzieć za ok 1-2 tygodni (jadą do mnie z USA,bo w Polsce są takie ceny że ręce opadają)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zamówiłem i czekam na same końcówki - Yoshimura TRS carbon,oczywiście dedykowana do hayki.jak to będzie grało mogę ci powiedzieć za ok 1-2 tygodni (jadą do mnie z USA,bo w Polsce są takie ceny że ręce opadają)

 

Rozumiem, ja kupiłem od prywatnego przedsiebiorcy poza suzuki w bardzo dobrej cenie. Akrapowic pelny uklad 4w1 karbonowy. Moglem wziac w tej samej cenie 4 w 1 w 2 ale ze wzgledu na wage wzialem pojedyncza koncowke chociaz zaluje bo te wydechy sa piekne samym wygladem. Wczoraj ciezko bylo mi do domu zjechac bo jak jezdzilem to miód w uszach naprawde gra mi akrapowic przepięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie w piątek tydzień i 2 dni od zamówienia wjechały końcówki yoshimury.Wczoraj założyłem,wygląd zajefajny ( przy końcówce wylotu oczywiście znaczek yoshimury, hayabusy i napis hayabusa :-) ).Wydech dedykowany do hayki, brzmienie zarypiste ,teraz nic tylko jeździć i hałasować ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ładna ta Twoja Hayka:)). Miałem zamiar nabyć czarną, ale tej czerni w tegorocznym modelu jest niewiele, więc mam pomarańczowo-czarną:buttrock:. Zamieszczę fotki na BP gdy je wykonam. Podaj maila na moje pw, wyslę Ci takie szybkie foty z telefonu. R-77 najbardziej mi odpowiadały. Są stosunkowo duże, choć mniejsze od oryginałów i lżejsze o jakieś 15 kg. Jeden tłumik razem z rurką waży dokładnie 2,7 kg. W zestawie masz wygłuszacze, ale nie założyłem:)). Dźwięk jest baaaaardzo basowy, nie ma rezonansów, bzyczenia itp. Doły są nieco słabsze (minimalnie), ale ogólna charakterystyka pracy silnika jest jeszcze lepsza od i tak dobrego standardu. Jedyny minus - rury "złocą się" po ok 30 km przebiegu.

 

Pozdrawiam,

even

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, biała jest ok. Już ich kilka widziałem na drodze. Jakoś nowa Hayka przy obecnych cenach staje się b. popularna:) I dobrze, bo to motocykl warty swej ceny (tej wyzszej również:).

Hehe, dokladnie-namnozylo sie tych nowych Hayek. Po Poznaniu jezdzi ich chyba wiecej niz tych starych. W dupach sie ludziom poprzewracalo od tego dobrobytu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...