Skocz do zawartości

Husqvarna TE 610- przygasa na wolnych obrotach


Mati155
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem z moja Huska TE 610 z roku 1994! Motocykl przygasa na wolnych obrotach i ogolnie jak przygasnie to pozniej ciezko go odpalic(pali tak jakby nie mogl zlapac wolnych obrotów po prsotu nie moze odpalic bo nie moze sie wkrecic)) trzeba mu dac zimne ssanie, zagada wyłaczyc i odpali pochodzi troche i sam zgasnie a jak mu odkrece gaz(jak jeszcze chodzi na wolnych) troche bardziej agresywnie to syknie i sie zadusci(zgasnie)! a jezeli odpali i bedzie chodzil na wolnych obrotach i pomalumu dam gaz i sie wkreci to pozniej normalnie moge gazowac i nic i tak samo jest podczas jazdy na wysokich obrotach chodzi normalnie tylko jak puszcze gaz i wcisne sprzeglo zejdzie do niskich obrotów i zgasnie!

 

Jakis czas temu zauwazylem to pierwszy raz! ale udalo mi sie to wyregulowac jest takie pokretlo od obrotow po lewej stronie gaznika i tym pomalu ustawialem i trafilem na odpowiedni moment lecz nie do konca bo jak chodzil na wolnych obrotach i agresywnie odkreciłem mu gaz to dusił sie i zdychał! Ale zostawilem tak bo podczas jazdy bylo to nieodczuwalne czasami jak dalem malo gazu to zdarzalo mu sie przygasnac ale odpalałem i normalnie jechał dalej! I teraz jakos na dniach znowu tak sie zrobilo takie same objawy...!

Prosze o pomoc moze ktos mial taki przypadek! Nie znam silników czterosówowych poniewaz dopiero zaczynam zabawe z tym moto dotychczas smigalem 2t...! Moze nalezy zerknac do zaworów, mała regulacja bo gdy jade to tak mi sie wydaje jakby cos tam w nich stukało moze to to?

 

P.S Jeszcze jedno pytanko na pokrywie zaworów (tej duzej na głowicy) jest taki otwór i tam wychodzi wezyk do takiej prostokatnej malej puszeczki ktora pozniej wchodzi do ramy i od czasu do czasu pocieknie tam plyn chlodniczy gdy motocykl sie zagrzeje czy to jest przelew? motocykl wyrzuca nadmiar płynu?z gory dziekuje i czekam na odpowiedz! pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...