Skocz do zawartości

Kto ubezpiecza w directach?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

91 to dość dawno było:P ale pewnie masz niezłe doświadczenie:) Ja to mam prawko od 2005 hehe. Świeżyzna jeszcze ze mnie:P

A co do tematu to jeszcze powrócę, bo czytałem wczoraj artykuł o doradcach finansowych którzy nie biorą żadnej odpowiedzialności za to co "doradzają" a ludzie przez nich kasę tracą i mi się przypomniało jak słyszałem od znajomka historię. Koleś się ubezpieczył u agenta, ale furacza ubezpieczył nie motor, no i wykupił AC. Oczywiście koleś mu nie powiedział że to AC nie chroni go od kradzieży. Więc jak kolesiowi ukradli samochód to się z deczka zdziwił jak mu powiedzieli że nie dostanie kasy bo nie miał ubezpieczenia od kradzieży. Tak więc postanowiłem że nie zaufam ani agentom ubezpieczeniowym anie doradcą finansowym bo jedni i drudzy dbają tylko o własne interesy:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to to kolega nie wiedział od czego sie ubezpiecza?

No soorki ale to niby wina agenta? Przeciez zarobił by więcej sprzedając pełen pakiet AC, więc jakoś to do mnie nie przemawia, gdzieś ktos cos ściemnia. AC to nietajemniczy papier z którego nie można wyczytac co sie ma, a co nie. Kolega wykupił pewnie ala mini casco.

A doradcy finansowi to znaja się, ale po fakcie :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polegał na tym że on się pytał agenta czy ma ubezpieczenie od kradzieży a tamten mu powiedział że ma. Więc kolega nie przeczytał warunków ubezpieczenia i zaufał ślepo agentowi. Później nie mógł mu nic udowodnić bo tamten się wypierał. Jak by to było direct, np. Link4, to by mieli nagrania rozmów a tak to nic nie miał chłopak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam swoje suzuki ubezpieczone od 2 lat w llnk4 i nie jest zle, ale opcja z tym agentem troche mnie przerazila bo tez nigdy nie czytalbym warunkow ubezpieczenia..........swoja droga to kiepskie z ich strony.........dobrze ze link4 nie mial nigdy agentow, bo pewnie i ja bym się na to naciol.....pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym Ci polecal link4 zaproponowali mi nizsza stawke niz konkurencja, nie mialem z nimi zadnych spiec, ogolnie daja rade. na jakims forum widzialem kalkulator....jak tylko znajde linka to podesle :buttrock: chyba ze juz znalazles?

www.link4.pl

a najlepiej zadzwoń 022/4444 444 lub wpisz się w call back... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz ubezpieczony samochód w link4 i dodatkowo chcesz ubezpieczyc motor to daja Ci 5% znizki, niby to niewiele, ale zobacz jeśli zaplacisz 1000zl za ubezpieczenie to 5% daje Ci 50 zeta, których przeciez na ulicy nie znajdziesz. No chyba ze jestes szczesciarzem, wtedy proponowal bym totka, tam są większe wygrane ;)

 

Kawasaki kmx 200: Podjales juz decyzje gdzie ubezpieczysz motor?

 

 

jeśli masz ubezpieczony samochód w link4 i dodatkowo chcesz ubezpieczyc motor to daja Ci 5% znizki, niby to niewiele, ale zobacz jeśli zaplacisz 1000zl za ubezpieczenie to 5% daje Ci 50 zeta, których przeciez na ulicy nie znajdziesz. No chyba ze jestes szczesciarzem, wtedy proponowal bym totka, tam są większe wygrane :icon_mrgreen:

 

Kawasaki kmx 200: Podjales juz decyzje gdzie ubezpieczysz motor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alan te 5 % to masz chyba od OC motocykla :flesje: mi by wyszło 4 zł :banghead:

 

A w ogóle link juz ubezpiecza motocykle OC/AC?

W Link4 ubezpieczysz moto w zakresie OC + Assistance... a propos zniżki, to pamiętajcie że ona działa też w drugą stronę jeśli ubezpieczysz motor, a potem będziesz ubezpieczał samochód to zniżkę dostajesz na ubezpieczenie tego drugiego właśnie pojazdu... :cool: a 5% od pakietu na mojego Granda to 125 zł więc ubezpieczenie WR'ki + jedno tankowanie mam za free :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...