Skocz do zawartości

sprowadzam motocykle z zagranicy!


kenexwks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

interesuje mnie cbr f4 z 99..2000rok ciemne malowanie

 

http://www.gumtree.com/london/90/26406690.html

 

cos takiego:))

 

Rzeczywiscie fajna. Jak chcesz to moge pomoc sciagnac (tzn. pojadę, obejrze, sprawdze HPI i MOT, przypilnuję zaladunku). Jak jestes zainteresowany daj znac na priva. Aha, w Anglia siedze juz 4 rok, jezyk nieskromnie mowiac plynny a i (odpukac, odpukac) przerobic zadnemu magikowi nigdy sie nie dalem :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poszukuję CBR F4 (F4i) lata 1999-2001.

 

Prosiłbym o podanie normalnej, nie wyssanej z palca ceny.

 

Ostantio jak pytałem, za CBR F3 zażyczyłeś sobie 10tys zł

 

 

heh. wyssanej z palca? Ty mi za to odpisales bajke. to że można kupić ją 2 tys taniej to możesz kupić tylko w jakim stanie i co dalej bedzie....

 

co do pozostałych Panów nie mam nic ciekawego do zaoferowania.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poszukuję CBR F4 (F4i) lata 1999-2001.

 

Prosiłbym o podanie normalnej, nie wyssanej z palca ceny.

 

Ostantio jak pytałem, za CBR F3 zażyczyłeś sobie 10tys zł

 

 

heh. wyssanej z palca? Ty mi za to odpisales bajke. to że można kupić ją 2 tys taniej to możesz kupić tylko w jakim stanie i co dalej bedzie....

 

co do pozostałych Panów nie mam nic ciekawego do zaoferowania.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Ja trochę z innej beczki.

Piszesz, że nie posiadasz jeszcze własnej strony internetowej – z chęcią mogę w tym zakresie Ci pomóc. Zajmuje się półprofesjonalnie (czyli w wolnej chwili) kompleksowym tworzeniem stron internetowych/sklepów. Tak więc, mogę pomóc Ci w przygotowaniu profesjonalnie wyglądającej strony za naprawdę symboliczną kwotę. Strona byłaby oparta na systemie zarządzania treścią, więc jej edycja (np. dodawanie nowych kategorii) nie sprawiałaby żadnych problemów. Mogę również zaoferować swoją pomoc w jej prowadzeniu.

 

Jeśli tylko chcesz – daj znać (gg:4657130), a przygotuje dla Ciebie zindywidualizowany projekt, który będziesz mógł ocenić i ewentualnie wtedy się zdecydujesz.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh. wyssanej z palca? Ty mi za to odpisales bajke. to że można kupić ją 2 tys taniej to możesz kupić tylko w jakim stanie i co dalej bedzie....

 

co do pozostałych Panów nie mam nic ciekawego do zaoferowania.

 

pozdrawiam

moge kupić 2 tys taniej.... od sprzedawcy który zarobi na mnie 2tys zł mniej niz ty.

zadnych bajek nie pisze.

oferta nie aktualna bo kupiłem to:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=421756773

 

ciekawe co powiesz na cene? skoro f3 sprzedajesz za 10tys zł, f4i zapewne z 16.000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kenexwks

 

 

Interesowałoby mnie Ducati Monster S2R, znalazł byś coś?

 

Albo zapytam inaczej, czy ściągasz moto, które ja sobie wcześniej upatrzyłem? Przykładowo mam na oku coś w Berlinie - ile sobie liczysz za transport i pośrednictwo?

Edytowane przez basix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...