Skocz do zawartości

Oferuje pomoc w zakupie


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

tak jak w temacie, za kilka dni wybieram sie w podroz powrotna do domu po Erasmusie w Kolonii(Niemcy).

Na motocyklu bede mial troche miejsca i jesli ktos ma potrzebe zakupienia czegos, a nie jest to dostepne w Polsce to chetnie pomoge. Preferowane sklepy to Louis, Polo, Hein Gericke. Gabaryty jaie zmieszcze, to kask, kurtka, buty(oczywiscie jedna z takich rzeczy, wiecej raczej nie bardzo) i oczysicie drobiazgi.

Piszcie smialo na forum lub na priva. Kazda oferta musi byc rozpatrzona osobno ze wzgledu na dostepnosc i gabaryty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli była by opcja chciałbym szybkę do kasku Shoei Xr-1000 w kolorze "Gold" bądź "Rainbow, iridium"

 

Z góry dziex. :wink:

 

troche lipa, bo ani Louis ani Hein Gericke nie maja. dla przyszlych chetnych mam propozycje: mam malo czasu(koncze sprawy na uczelni), wiec jesli cos znajdziecie i wystarczy tam pojechac i kupic to nie ma sprawy(szukajcie w Kolonii - dosc duze miasto wiec jest sporo sklepow, nie planuje postojow nigdzie po drodze), ale sam wolalbym sie nie bawic w szukanie. zdaje sobie sprawe, ze nie oferuje full serwis, ale co na to poradze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ebay nie bardzo, bo wlasnie sie tydzien konczy, a przez weekend to oni raczej nie bardzo pracuja, a po weekendzie to ja juz bede jedna noga w domu. Wole nie ryzykowac. Na przesylke z Louisa czekam juz od soboty i jeszcze nie dotarla...

pozdrawiam

 

ps

 

szkoda, ze nie wpadl mi ten pomysl do glowy kapke wczesniej, bo byla by wieksza elastycznosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...