Skocz do zawartości

No i zostałem szczęśliwym posiadaczem...


KolesKS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Bardzo często czytuję to forum, przeglądam przeróżne tematy. Osobiście głos zabieram bardzo rzadko.

Dzisiejszej nocy jednak nabyłem motocykl i teraz pewnie zmieni się moje bierne czytanie, na czynny udział w dyskusjach. ;)

Chciałem pochwalić się nowo zakupionym Suzuki GZ 125 Marauder z 2002 roku. Mała pojemność jest spowodowana oczywiście wiekiem i prawem jazdy kategorii A1, na które no właśnie... ekhm - muszę zdać niedługo egzamin, więc proszę trzymać kciuki. :bigrazz:

 

A co do samego motocykla:

 

Suzuki GZ 125 Marauder

Rok produkcji: 2002 [połowa]

Sprowadzony przeze mnie do Polski (z Niemiec), z przebiegiem: 16.000

 

Mam nadzieję że będzie się ładnie spisywał, jak na razie jestem w pełni szczęścia i nie mogę się doczekać kiedy będę mógł się już legalnie przejechać gdzieś dalej niż do pobliskiego sklepu i z powrotem. :)

 

Zdjęcia motocykla można zobaczyć Tutaj. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje gratulacje!!! miałam jeszcze niedawno taki sam tylko z roku 98 może i fajny ale mi się bardzo szybko znudził bo już po paru tygodniach od zakupu a teraz mam yamahe tw 125 i jestem w siódmym niebie to jest to i pozycja jazdy komfortowa sięgam nogami do ziemi i wjadę wszędzie no i zajefajna oponka z tyłu 180 hi hi także jak ci się znudzi i uznasz że powymiatał byś w błotku i kałużach to polecam zmiane na tw cenowo podobnie jak GZ :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...