Skocz do zawartości

gmole do VZ 800


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Jest również posiadaczem VZ 800. Moto posiadam od kwietnia tego roku.

Rocznik sprzętu to oczywiście niedościgniony 97.

 

Mam prośbę do osób które maja zamontowane w swoich sprzętach gmole.

Czy mogły ktoś zamieścić zdjęcia – jak i w którym miejscu są one zamocowane.

Oraz zrobić prosty rysunek techniczny też wykorzystując do tego celu zdjęcie – po prostu w Paincie nanieść podstawowe wymiary - czyli średnicę rury i podstawowe gabaryty.

 

Pozdrawiam i życzę przyczepności.

Edytowane przez DNW123

motory na tory !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rysunków to nie bedę Ci robił ale własnie dla kolegi z forum zrobiłem kilka zdjęc moich gmoli.

Odezwij się prv to jeżeli masz ochotę to Ci podeślę.

 

Tak - te fotki są wystarczające i bardzo pomocne. Jeśli chodzi o średnicę to uważam że 32 mm wystarczy.

 

Ja do swojego maruderka (oczywiście rocznik 97) zamontowałem dwa dodatkowe halogeny. Jak uważacie czy akumulator wytrzyma takie obciążenie przy codziennym użytkowaniu wszystkich lamp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja do swojego maruderka (oczywiście rocznik 97) zamontowałem dwa dodatkowe halogeny. Jak uważacie czy akumulator wytrzyma takie obciążenie przy codziennym użytkowaniu wszystkich lamp?

Może to kwestia halogenów, może akumulatora... ale u mnie nie wytrzymywał... początkowo miałem podłaczone razem z mijania... i niestety po staniu w korkach, często ma hamulcu i z właczonymi kierunkowskazami niestety aku padał.. mimo że jest nowy. Alternator ma "tylko" 250 W więc policz... myslę że lightbary w Marudzie mogą przydać się tylko w trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat ja mam trzy letni aku i ładowałem go ostatnio zimą jak moto stało, od wiosny śmigam na halogenkach (2x55W) + mijania i jakoś nie było mi zaglądać do aku. Nawet gdybym musiał go systematycznie doładowywac to i tak bym jeździł na ful bo wolę być lepiej widocznym na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich.

 

Jest również posiadaczem VZ 800. Moto posiadam od kwietnia tego roku.

Rocznik sprzętu to oczywiście niedościgniony 97.

 

Mam prośbę do osób które maja zamontowane w swoich sprzętach gmole.

Czy mogły ktoś zamieścić zdjęcia – jak i w którym miejscu są one zamocowane.

Oraz zrobić prosty rysunek techniczny też wykorzystując do tego celu zdjęcie – po prostu w Paincie nanieść podstawowe wymiary - czyli średnicę rury i podstawowe gabaryty.

 

Pozdrawiam i życzę przyczepności.

 

Też myślę o gmolach do mojego vz800. Nie wiem czemu nie ma ich do kupienia, nigdzie nie moge trafić.

Ja robię przymiarkę z pochwytów drzwiowych. rura 30x2mm, trzeba tylko odpowiednio dobrać kształt. jak już coś będe miał to wrzucę fotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam, jesli chodzi o gmoe to moj kolega robi sam np z kwasowki i powiem ze swietnie to wyglada, i niczym sie nie rozni od markowych. wyglad pierwsza klasa

 

A czy ten kolega mógłby również zrobić wydechy do marudy?? Konkretnie chodzi mi o puste końcówki... Bo nigdzie nie mogę znaleźć... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...