Skocz do zawartości

aprilia rx 125 kilka pytan


Rekomendowane odpowiedzi

ale etx seryjna jest 4t :biggrin: :icon_mrgreen:

 

 

Ja pierd**** ile można mówić ze jest 2t!!!!! :icon_biggrin: I fabrycznie i po tuningu i po h*** wi czym jeszcze, chyba że silnik zmienisz ;)

 

http://www.bikez.com/motorcycles/aprilia_etx_125_2000.php

 

Tu by raczej ściemy nie walili....

Edytowane przez damian-kmx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt nie przygladałem sie silnikowi i wofóle ale etx seryjna jest 4t :icon_mrgreen: :icon_biggrin:

 

Ok. A mógłbyś mi wytłumaczyć co to znaczy "wofóle" ?? I chciałbym wiedzieć po czym poznajesz że etx seryjnie wychodził 4T. Jakieś foty i do tego twój komentarz. Tylko szybko odpisz bo pewnie za chwilę już nie będziesz mógł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamsel niewiem co bierzesz ale też to chce!:icon_mrgreen: jak najbardzije 2t

 

Od samego początku mówie że to 2T, nie czaje aluzji ;) A co to tego etx to jest tam rotax 122 ablo 123 nie wiem dokładnie ale wiem że jest to troche słabsza wersja (być może zblokowana w jaiś dziwny sposób). No i po pełnym odblokowaniu jest jednak deczko słabsza od rx.

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile pali ten rx przy spokojnej jezdzie i ile w terenie?

 

i szukam z niemiec bo chyba sa w lepszym stanie i pracuje w niemczech wiec zarabiam w euro a teraz euro slabo stoji okolo 3zl wiec nie oplaca sie zamieniac na zl i mieszkam przy granicy niemieckiej wiec nie mam daleko gdzie mozna szukac w niemczech?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...