Skocz do zawartości

[SPRZEDAM] Honda CB750 seven fifty RC42


LuTo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam do sprzedania sevenkę, której właścicielem jestem od stycznia br.

 

doszedłem jednak do wniosku, że jednak bardziej rajcują mnie czopery/kruzery i postanowiłem zmienić bryczkę.

 

moto jest z 2000 roku,

obecny przebieg, to ok. 38500 km i rośnie.

jestem jego drugim właścicielem w PL.

 

Stan ...????? hmmm....... na dotarciu???? :) :icon_mrgreen: ;)

Byłem na przeglądzie, w serwisie Hondy przy Grochowskiej w Wawie, jakieś 3-4 tygodnie temu.

Jedyne do czego się przyczepili, to że linka sprzęgła ciężko chodzi i że zespół napędowy jest do wymiany. Protokół z przeglądu powinienem znaleźć.

Linka czeka na wymianę w kufrze, a kpl DiDa właśnie dotarł do mnie od Wujka Louisa. Obie rzeczy jak dam radę to wymienię, a jak nie, to będą dla nowego właściciela.

 

Sprzedaję oczywiście w pełnym kpl tak jak kupiłem, czyli z 3 kuframi GIVI.

 

Mam założoną dużą, regulowaną szybę PUIG Up-down, też idzie razem z moto.

 

Jako, że pedantem nie jestem, to motocykl mój nie jest wypicowany jak obiekt muzealny, ale przynajmniej raz na tydzień staram się odwiedzić myjnię i przypucować tu i ówdzie.

 

Opony są OK. Myslę, że spokojnie min 10kkm można na nich zrobić.

 

Olej, filtry i świece wymieniałem na 35kkm.

 

Oczywiście m,a 2 kpl kluczyków, manuala, książeczkę serwisową z pełną dokumentacją, jakieś rachunki jeszcze z Raichu

 

to z grubsza tyle,

 

fotki do obejrzenia są tu:

 

http://picasaweb.google.com/l.obuchowski/H...CB750Sevenfifty

 

a na żywo zapraszam do Wyszkowa.

 

Możemy też sie spotkać też w Warszawie. Jak pogoda jest przyzwoita, to jeżdżę na 2oo do pracy, więc jeśli

komuś okolice Promenady (a konkretnie ul.Perkuna) są po drodze, to zapraszam.

 

cena wywoławcza to 15 tys pln, do dogadania

 

Jeśli macie pytania, to proszę dzwonić:

 

790022420

 

 

i jeszcze jedno,

bardzo chętnie motocykl oddałbym nie wcześniej niż z początkiem sierpnia, bo dopiero wtedy odbiorę draga :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nie zauważyłeś, że przy cenie jest dopisek "do negocjacji" ??? :icon_eek:

 

rozważę każdą sensowną propozycję :evil:

 

zbyt wysoki jak dla mnie pułap, więc szukanie sensu w bezsensie jest bezsensowne jak ta wypowiedź. tak czy siak, przepiękna maszyna, strasznie droga ale z historią co troszkę tą cenę usprawiedliwia

 

jak już będę kupował seven fifty to w ciężkim stanie i część różnicy cenowej między Twoim sprzętem a tym co kupię będę odrabiał przy hondzie fizycznie

 

pozdrawiam :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...