Skocz do zawartości

1-2-3 sierpnia IX Zlot Motocykli w DEBRZNIE


Rekomendowane odpowiedzi

Ja będę pierwszy raz w Debrznie ale będzie to wyjazd okraszony wielkim bólem... Bo nie dość, że przerwę Woodstockową ciągłość (od 2001 roku byłem na wszystkich kolejnych) to ominie mnie koncert na który czekałem cały rok - Acid Drinkers. I nie stety nie wynagrodzi mi tego żadna kapela grająca na zlocie. Nawet w minimalnym stopniu... Ale w końcu po coś się żyje... Do zobaczenia na miejscu :biggrin:

 

P.S. Mojej Jawci nie zarżnę na pierwszym zlocie na jakim będzie :biggrin: . No chyba, że zarżnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot już w piątek może pora na zbiórkę, wolne mam od piątku i chętnie wybrałbym się w grupie. Jeśli komuś z Piły pasuje to zapraszam.

Zdecydowanie wolałbym godzinę wcześniejszą niż np 18. lepiej np 15.

Edytowane przez MARCYŚ

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolne mam od piątku od 7 rano (z nocki zejdę). Trza będzie chociaż jakieś małe lulu przed wyjazdem zrobić. Ale przede wszystkim muszę maszynę odzyskać bo ją kumpel ujeżdżał w trakcie naprawy swojej. Nie wiem jak ekipa trzcianecka będzie jechać ale może spiknie się z jakąś pilską?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martasta weż flagę !

 

A tak w ogóle to dziwne że taka cisza, halo Grzechu jedziesz czy nie ,no i kiedy zbierasz ludzi.

Asia jesteś od czwartku?

Edytowane przez MARCYŚ

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcyś, Ja jadę w piątek, Ale chce baardzo wczesnie rano wyjechać, najpóźniej o godzinie 10. Z Grzechem pogadam dzisiaj i napisze czy tylko ja tak gonie rano czy wieksza ekipa. Napewno Filip na shadow 600 jedzie kolo godziny 15.30.

 

Jesli ktoś jest chetny na wyjazd z Piły o 10 w piątek to można się zgadać na Jecie przy. Ul. Budgoskiej. :buttrock: standardowo :biggrin:

 

Batman a dlaczego za free?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_razz: :banghead: no to Batman obiecałeś dziewczynie zlot ;) :biggrin: jak ty jej to teraz wyjaśnisz :biggrin: nie chce być w twojej skórze :)

 

Lepiej szybko leć do lombardu i nic jej nie mów , chodzi o twoje zdrowie i życie..... :biggrin: :biggrin: :biggrin:

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...