Skocz do zawartości

Dane techniczne do MZ 125 SM i SX, podziele się...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie posiadam płytkę z opisami motocyklu MZ 125 SM i SX. Są na niej umieszczone wszystkie dane techniczne pojazdów, opisy i jak się obchodzić z pojazdem w razie problemów. Chętnych proszę o kontakt ;) piszcie jak tam wasze MZ'etki SM się spisują :buttrock: :D

Edytowane przez adikosak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Powiedzcie jakie sa mniej wiecej koszty kąpletnych obu ków do mz 125 super moto i czy poasuja do mz 125 enduro z góry dzieki

 

ostatnio się pytałem i np. sama felga kosztuje do MZ 125 SM w granicach 600zł podobnie do SM, jeśli zaiteresowany pisz na moje gg się dogadamy bo ja też chce wymienić kółka może się wymienimy :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

 

 

jeśli ktoś byłby zainteresowany wymianą przy swojej MZ 125 SM felgi z 17" za 19" nie wydając za to dużo kasy (na oryginalną felgę do mz która jest cholernie droga) jest jedna rada: kupić felgę od aprili pegaso>>> pasuje tarcz od mz jedynie trzeba dać łożyska do ślusarza aby zmniejszyć otwór na piastę i gotowe;) sam tak zrobiłem i kosztem 200zł mam super felgę 19" i mogę teraz założyć kora;];] :buttrock:

Edytowane przez adikosak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

witam,

Przypadkiem natrafiłem na ten post.

 

Mam komplet kół 17 cali do MZ SM supermoto (kompletne z tarczami) i bardzo chciałbym się zamienić na koła enduro do tego motocykla.

 

 

Czy o taką zamianę Ci chodziło ?

 

jeżeli jest ktoś chętny proszę pisać na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam!

 

Posiadaczy tego niecodziennego sprzęta informuję, że oprócz wymienionej tutaj przez kolegi Instrukcji Użytkownika ja osobiście posiadam także całą resztę, tak jak już napisałem kiedyś tutaj -> http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=...ndpost&p=939686.

Tak mnie tknęło, bo się ostatnio jeden z użytkowników forum o tą literaturę pytał, a widzę temat mój zakopany głęboko siedzi, to nie będę się bawił w archeologa, a tutaj poinformuję ;]

I tak jak już napisałem w poprzedniej wiadomości - rapidshare i inne niechętnie dosyć. Całą paczkę mam u siebie na mailu na tlen.pl i bez problemu mogę to wysyłać pomiędzy tlenowskimi skrzynkami. GMail, czy onet.pl o ile kojarzę nie zezwalają na załączniki po ~84MB, jak tutaj (spakowane wszystko RAR'em + dane naprawcze). Nie wiem też jak inne konta pocztowe - trzeba samemu sprawdzić ;]

 

W razie potrzeby - pisać PW.

 

Pozdrawiam!

Łukasz

Edytowane przez Dc-Lx-Vi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...