Skocz do zawartości

Wkład do wydechów SILVERTAIL Honda VT 750 Shadow


slaczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

Zwracam się z prośbą do posiadaczy tłumików firmy Silvertail w swoich shadow-kach ,o zdjęcia wkładów tłumiących.

Dobry mój kolega ściągnął z Włoch taką maszynkę wyposażoną w powyższe tłumiki lecz niestety nie posiadają one wkładów tłumiących , a bez nich nie bardzo daje się jeździć.Po 15 km głowa odpada, a każde odjęcie gazu to seria wystrzałów jak z karabinu maszynowego :) .

Chcę dorobić mu wkłady tylko potrzebuję fotek ,jak one wyglądają , na necie niestety nic nie znalazłem.

Czy oprócz samego wkładu dochodzi jeszcze jakieś wygłuszenie, aby sam wkład nie dźwięczał w tłumiku(mata szklana itp.)???

Z góry dzięki za pomoc!!! :)

Edytowane przez slaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam !!!

Zwracam się z prośbą do posiadaczy tłumików firmy Silvertail w swoich shadow-kach ,o zdjęcia wkładów tłumiących.

Dobry mój kolega ściągnął z Włoch taką maszynkę wyposażoną w powyższe tłumiki lecz niestety nie posiadają one wkładów tłumiących , a bez nich nie bardzo daje się jeździć.Po 15 km głowa odpada, a każde odjęcie gazu to seria wystrzałów jak z karabinu maszynowego ;) .

Chcę dorobić mu wkłady tylko potrzebuję fotek ,jak one wyglądają , na necie niestety nic nie znalazłem.

Czy oprócz samego wkładu dochodzi jeszcze jakieś wygłuszenie, aby sam wkład nie dźwięczał w tłumiku(mata szklana itp.)???

Z góry dzięki za pomoc!!! :)

pogadaj na forum z Doktorem... On ma jakies DB-Killery do roznych wydechow...

pozdr.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...