Skocz do zawartości

BIŁGORAJ 2008


Merh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak bedziesz w bałtowie to sie odezwij, to sie umówimy na lepsze zdjecia :)

a jak nie ebdziesz to sie wprosze do ciebie w dordze w bieszczady :)

No, no, propozycja nie do odrzucenia;P Tylko że ciężko o jakieś wolne w pracy. Ale ale, zlocik w Dołżycy 1-3 sierpnia, może tam się spotkamy?:P A na kawę zapraszam, a jakże:)

 

 

...a ten Ciemko po Twojej lewej to... :P jaki ten świat mały ;P

Niby mały a jednak nie zgadaliśmy się jakoś. Dołżyca, Dołżyca i jeszcze raz Dołżyca:D

Edytowane przez Ciemka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemka a pamietasz szybki prysznic (zimny) pod korytkiem:P ? NIe bylas u nas pod flaga :\?

 

Zimny prysznic.... pamiętam. Od momentu tego prysznica w ogóle więcej pamiętam;P Był potrzebny jak paski tygryskowi;P

Ale że pod jaką flagą? Bo nie wiem o co chodzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://picasaweb.google.com/Aftys6/ZlotBiG...981775140352242

ta z tyłu na niebieskim endurko to ja:)

 

http://picasaweb.google.com/Aftys6/ZlotBiG...986687156462770 To wlasnie 900RR ktora odstawialem na park maszyn, bo gdzies powietrze zeszlo :biggrin: Nie z Toba tam gadalem?

 

A co do prysznica to jeden z Toi Toii miach podobno zamontowany cieply prysznic :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie z Toba tam gadalem?

 

A co do prysznica to jeden z Toi Toii miach podobno zamontowany cieply prysznic :icon_mrgreen:

 

Hmmm wszystko możliwe, ale szczerze to mało z tego wiem:)

Pamiętam, że w parku maszyn gadałam z ludźmi z forum z Jarosławia, których poznałam dopiero na tym zlocie a potem oni gadali ze swoimi znajomymi, potem położyłam się w parku maszyn na trawie a oni zaczęli mnie podrzucać:wink: A potem to już tylko piłam wszędzie i ze wszystkimi;P

 

A prysznic był potrzebny akurat zimny:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://picasaweb.google.com/Aftys6/ZlotBiG...986687156462770 To wlasnie 900RR ktora odstawialem na park maszyn, bo gdzies powietrze zeszlo :icon_mrgreen: Nie z Toba tam gadalem?

 

A co do prysznica to jeden z Toi Toii miach podobno zamontowany cieply prysznic :cool:

To chyba Ty mailes plecy lekko pochlastane kawalkami drutow z oponki :bigrazz:

 

Hmmm wszystko możliwe, ale szczerze to mało z tego wiem:)

Pamiętam, że w parku maszyn gadałam z ludźmi z forum z Jarosławia, których poznałam dopiero na tym zlocie a potem oni gadali ze swoimi znajomymi, potem położyłam się w parku maszyn na trawie a oni zaczęli mnie podrzucać:) A potem to już tylko piłam wszędzie i ze wszystkimi;P

 

A prysznic był potrzebny akurat zimny:P

ze wszystkimi nie pilas - bo do nas nie trafilas,

jakbys zabladzila na zlot w baltowie to szukaj obozau z wiszaca polska flaga a nas tam znajdziesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aftys6, najlepsze jest to, ze my ta CBR musielismy zostawic bo jednak Pan Wymieniacz opon sie nie pojawil :icon_mrgreen:

 

Ciemka ja tez szczegolowo nie pamietam :icon_mrgreen: czasem tylko jakies flash-back'i mam :icon_mrgreen:

 

Jakby co to mysmy miali nasze namioty zaraz obok parku maszyn, obok zialonego Citroena Berlino WN cos tam. Ci z najlepszym ogniskiem :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciemka ja tez szczegolowo nie pamietam :) czasem tylko jakies flash-back'i mam :D

 

Jakby co to mysmy miali nasze namioty zaraz obok parku maszyn, obok zialonego Citroena Berlino WN cos tam. Ci z najlepszym ogniskiem :biggrin:

 

Ognisko akurat mało mnie interesowało ;P Wiesz, jak bym zobaczyła Cię na zdjęciu to pewnie bym skojarzyła.

 

P.S. Na razie tylko część moich zdjęć ze zlotu, będzie więcej jak mi kompa w końcu z naprawy oddadzą;)

 

http://picasaweb.google.com/ciemkowata/Zlo...lowyBiGoraj2008

 

Wtedy jeszcze byłam ruda;P Jak zobaczycie mój pyszczek to może skojarzycie czy ja czy nie ja z Wami gadałam;P

Edytowane przez Ciemka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wtedy jeszcze byłam ruda;P Jak zobaczycie mój pyszczek to może skojarzycie czy ja czy nie ja z Wami gadałam;P

No własnie, pamietam cie ze zlotu, ale z jakiej sytuacji to nie pamietam.

Czy nie czestowalem cie winiaczem pod scena ?? :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, pamietam cie ze zlotu, ale z jakiej sytuacji to nie pamietam.

Czy nie czestowalem cie winiaczem pod scena ?? :icon_mrgreen:

 

Nie :icon_mrgreen: :( :(

A wino to jest to co tygryski lubią najbardziej;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...