Skocz do zawartości

Nowy sprzecik odebrany! Buza w domku


smoq73
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec intruder zostaje, zrobilem na nim od grudnia 12kkm, przy 6kkm w czasie przegladu dostalem na testy GSXF650, na 12kkm buze. No i spodobalo mi sie juz jajko, znaczy ze nie tylko czoppery to motory:) Teraz niestety w Intruzie poleciala skrzynia biegow i tak sobie pomyslalem ze na czas naprawy buza bedzie akurat jak znalazl :). Co do ubranka, to tylko sesja zdjeciowa na ogródku, normalnie nie jezdze inaczej jak pelny ubior

 

O żesz Ty, kruca bomba. Piękny turystyk, szczere gratulacje i owacje.

 

Życzę samych miłych wrażeń z jazd solo i z plecaczkiem tyż.

 

:P :crossy: :clap: :clap:

buty jak na turystę przystało, żeby o garnku nie wspomnieć. :biggrin:

żeby się Koledzy nie obrazili to na początek będzie jeździł tylko na ryby. :)

 

Ech moi kumple... oni sie nie obraza bo nie mam kumpli na chopperach, moi kumple to sami "dresiarze" na bejcach. Ja sam mykałem na intruzie, zreszta moj intruder jeszcze ladniej wygladał na tle BMW ktore moim zdaniem sa maszkarne (nie obrazajcie sie prosze bo wiem ze to naprawde dobre motory). Wiec dokupienie turystyka mozna powiedziec ze to w ich strone hihi. Zreszta na intruderze zjezdzilem z nimi pol europy. pzdr

Edytowane przez smoq73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee no smoq teraz to bedziesz Turysta pelna geba..i moze portkami jak zapniesz 3 bieg :) hehe!Piekna maszyna...chociaz patrzac na stara hayke i nowa(ktorych notabene obydwu nie lubie)cos tam przykuwa moje oko :smile:

 

Pozdr :flesje:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu, ale zastanaiwa mnie jedno, ktory skosnooki zrobil ja na piaggio zipa... http://www.bikepics.com/pictures/1344621/

 

Najszybsze piaggio w okolicy :), faktycznie ma takie obłe kształty m.in. jak piaggio o ktorym mowisz, ale gdzies wyczytalem w jakims tescie ze testujacy mial skojarzenia ze starymi samochodami ktore kiedys mialy takie oblosci. Z naszych to syrena chyba pasuje do tego nurtu we wzornictwie przymyslowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :).

Kurde, gratki bo fajny masz ten motórrrr :P. Hayabusa w najnowszym wcieleniu to jedno z moich największych marzeń- tylko ja jestem fanem pomarańczowo-czarnego malowania. Jeszcze raz gratuluję, oby dobrze służył i przynosił "kupę" uciechy :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladne moto :icon_evil: Super sie prezentuje.. Hmm aparat tez nie najgorszy bo fotki malo wiele ładne :crossy:

Zycze bezpiecznej jazdy z rozumiem :icon_biggrin: CO za pewne na hayabusie nie bedzie takie łatwie. Gratulacje :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...