Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nikt nie robi łaski, to nie dealer robi akcje tylko Yamaha. i nawet nie yamaha motor poland(eu) twardym trza być nie mientkim :laugh:

mdziubin niestety, u mnie rok2008- też tak jest

A ja mam z 2008r i po moim VINie wyszło,że nie trzeba nic wymieniać. Ktoś wcześniej pisał, że tylko z 2007r się łapią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z moich obserwacji wynika, że kontakt z dealerem jest bezowocny w sprawie akcji serwisowej.

Więc myślę napisać jeszcze raz na adres poniżej, z prośbą o wytłumaczenie dlaczego motocykle z USA nie są przewidziane możliwością przeprowadzenia akcji. W przypadku odmowy wyślę mail do http://global.yamaha-motor.com/ z załacznikiem mail'a od dealera Polska

 

Gdybyśmy przeprowadzili wspólną akcję to może coś ugramy, w kupie siła???

 

 

Yamaha Motor Middle Europe B.V. (sp. z o.o.) - Oddział w Polsce
Al.Jerozolimskie 212
02-486 Warszawa

Wszelkie zapytania prosimy kierować na:

Tel. 22 571 40 70
E-mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ubezpieczacie swoje motorki. Mi kończy się ubezpieczenie, mam w PZU i w tym roku chcą już 90zł za samo OC (mam 60% zniżek), a za NNW 79zł. Niby nie wiele, ale z dwa lata temu za OC zapłaciłem ok 50zł, więc zastanawiam się, czy aby PZU nie zdziera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z moich obserwacji wynika, że kontakt z dealerem jest bezowocny w sprawie akcji serwisowej.

Więc myślę napisać jeszcze raz na adres poniżej, z prośbą o wytłumaczenie dlaczego motocykle z USA nie są przewidziane możliwością przeprowadzenia akcji. W przypadku odmowy wyślę mail do http://global.yamaha-motor.com/ z załacznikiem mail'a od dealera Polska

 

Gdybyśmy przeprowadzili wspólną akcję to może coś ugramy, w kupie siła???

 

 

Yamaha Motor Middle Europe B.V. (sp. z o.o.) - Oddział w Polsce

Al.Jerozolimskie 212

02-486 Warszawa

Wszelkie zapytania prosimy kierować na:

Tel. 22 571 40 70

E-mail: [email protected]

Zadzwoń sobie do Yamaha Motor Beskid . Tam znają temat i ci sprawdza po VINie czy sie gwiazda kwalifikuje . Moja z USA zrobili bez problemow i Lucka moto tez bylo tam umowione na wymiane. Poprostu konkret servis a nie spychologia . Jeżeli tak to ja bym wtedy interweniował w centrali ze dealer w Twojej miejscowości olewa temat . Możemy wtedy wszyscy napisać maila ze nie godzimy sie na takie traktowanie . W kupie siła :D

 

A gdzie ubezpieczacie swoje motorki. Mi kończy się ubezpieczenie, mam w PZU i w tym roku chcą już 90zł za samo OC (mam 60% zniżek), a za NNW 79zł. Niby nie wiele, ale z dwa lata temu za OC zapłaciłem ok 50zł, więc zastanawiam się, czy aby PZU nie zdziera?

Tez mam w PZU i 60% zniżek . OC 82 , NNW 66 , AC 1289 . Także stawki podobne Edytowane przez _Pablo_

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń sobie do Yamaha Motor Beskid . Tam znają temat i ci sprawdza po VINie czy sie gwiazda kwalifikuje . Moja z USA zrobili bez problemow i Lucka moto tez bylo tam umowione na wymiane. Poprostu konkret servis a nie spychologia . Jeżeli tak to ja bym wtedy interweniował w centrali ze dealer w Twojej miejscowości olewa temat . Możemy wtedy wszyscy napisać maila ze nie godzimy sie na takie traktowanie . W kupie siła :D

 

Tez mam w PZU i 60% zniżek . OC 82 , NNW 66 , AC 1289 . Także stawki podobne

Cześć,

 

daj jakieś na miary na ten salon.

 

Odnośnie ubezpieczenia, jak masz coś powiązane ubezpieczeniem nieruchomości to wiadomo że razem taniej,

Jak nie i szukasz samego OC bierz gdzie najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co taka cisza? wszyscy jeżdżą ?

 

o tej porze to raczej śpią :ohmy: ja szykuje się do wyjazdu . 1 lipca startuje i jakieś 6 tys km mojemu "potfurowi" przybędzie :cool:

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

o tej porze to raczej śpią :ohmy: ja szykuje się do wyjazdu . 1 lipca startuje i jakieś 6 tys km mojemu "potfurowi" przybędzie :cool:

Ja na początku lipca lecę do Bydgoszczy, ale to w dwie strony jedyne 600km. Musiałbym 10 razy obrócić, żeby 6tysi zrobić :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...