Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Tempomat" tylko taki http://www.lidor.pl/tempomat-motocyklowy-ky-6218.html

Prawa w górę :laugh:

A ja znalazłem bardzo ciekawy tempomat, działający na zasadzie elektromagnesu. Ładnie wykonany i super wpasowuje się na rączkę. Zobaczcie sami filmik na YT:

Niestety powala ceną 690zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drodzy forumowicze,

pytanie otwarte:

od 5 lat odwiedzam zlot na faaker see ale z trasą po UE przed dojazdem na rzeczony zlot

zwykle robiłem ją z moim serdecznym przyjacielem (HD) ale od zeszłego roku kolega nie może więc:

czy ktoś z szanownego towarzystwa pisze się na wyprawę na przełomie sierpnia i września, maks 10 dni (kalendarzowo tydzień) na poważną trasę ok. 6 tyś km?

jeśli będzie (będą chętni) to udostępnię planowaną trasę (do ewentualnej weryfikacji)

informacyjnie - jestem fanem konfliktów zbrojnych, wszelkich muzeów militarnych oraz architektury obronnej co w pewnym sensie definiuje trasę

warunki - bywają przeloty po 1200 km dziennie, sypianie pod namiotem, na faak 3 dniowa przerwa rekonwalestencyjna (2 noclegi)

poza tym jestem wodnikiem, lubię zwierzęta i takie tam pierdoły z tego co czytałem w tego typu anonsach :biggrin:

Edytowane przez jesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowania ciekawe, też mi się one udzielają, na Dolnym Śląsku jest tego sporo.

Można po Polsce zrobić małą wyprawę po tego typu budowlach

Zwiedzałem ostatnio sztolnie w Osówce, mimo upływu tej budowli lat szczęka opada.

Edytowane przez tqmeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli licznika nikt nie kręcił(nic na to nie wskazuje) Bridgestone tył ok 13.000km , przód 17.000 km - lubię odkręcić :biggrin: , generalnie trasy , pełne obciążenie :biggrin: (środkowy rowek z tyłu ledwo widoczny, przód 1mm)

Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowych maniakow MS-ów :-) ja wymienialem opone na tyle po 9k mil ale mogłem jeszcze na niej sporo jeszcze pociągnąć . Wyjezdzalem jednak na wakacje i w planach było 5-7 tys km do nawiniecia więc nie chciałem ryzykować . Tylko ja zawsze jeżdżę solo więc obciążenia mniejsze ;-)

Cześć,mam pytanko.Kiedy zbliża sie rezerwa w moim midnight starku kontrolka sie zapala po chwili gaśnie i tak z 2 -3 razy zanim zapali się na stałe,jest to normalne?

Pewnie motor Ci sie bujnal na jakiejś dziurze i czujnik poszedł do góry i kontrolka zgasla . Tez tak czasem mam Edytowane przez _Pablo_

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam, dojechałem na miejsce, zaparkowałem a tu rezerwa.

Podoba mi się to że po zaświeceniu rezerwy licznik zaczyna automatycznie zliczać przejechane na niej km.

Ile można spokojnie jadąc przejechać jeszcze na rezerwie?

Edytowane przez tqmeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyjechałem najwiecej 33 mile i wydawało mi sie ze już sie zaczął pomału dlawic . Albo to tylko stres mnie zjadal :D ale tyle najwiecej przyjechałem

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...