Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czekamy na nowego kolegę Piotr4495, ale nie chce się ujawnić :angry: jest też stary-nowy Heros( po avatarze go poznacie)

 

posty nam się po forum rozsypały, bo tak uważa moderator i jest wrażenie, że nic się nie dzieje.

Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem u nich szybę do XV 1600.Zrobili mi na wymiar jaki chciałem,bez otworów montażowych,które wierciłem sam.Szyba ok,tylko trzeba się z nią delikatnie obchodzić bo łatwo się rysuje.Koszt to było 250 zł. plus wysyłka.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleżanki i koledzy, czy już ktoś zrobił szybę w MGG, bo chyba powrócę do tematu

Ja nadal tematem jestem zainteresowany . Muszę tylko wreszcie wziac sie za pomiary jaka wysokość mi potrzebna.

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do tematu spotkania w Slesinie .Muszę trochę skorygować plany.Ponieważ w tym samym terminie jest rozpoczęcie sezonu Forum Drag Stara na którym chcę być, w Ślesinie będę w piątek na ognisku,a w sobotę chcę dojechać na spotkanie w Imielnie .Liczyłem że terminy się nie zdublują ,wyszło inaczej ...Tak czy inaczej do Slesina dojadę aby się spotkać również z wami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyra-wiem że spotkań YDS jest sporo wiecej,na wszystkie i tak nie jestem w stanie pojechać.Ale na rozpoczęciu sezonu byłem "od zawsze" i nie chce tego zmieniać.Dlatego moja decyzja o połączeniu ze sobą obu imprez,co jest możliwe przy odegłości jaka dzieli obydwa miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakby co to mogę dojechać już w piątek . Kto jeszcze by był w ten dzień ?

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z inoformajci na PW wiem ,że część z nas chce połączyć nasze spotkanie z rozpoczęciem sezonu w Imielnie

 

cytat z YDS Forum

 

 

 

IV Rozpoczęcie sezonu motocyklowego.

Imielno 20 kwietnia 2013 roku.

 

 

 

Plan jest taki :

 

 

Pierwszy dzień (20 kwietnia 2013):

 

1. 12.00 Msza Św. w Kościele p.w. Narodzenia NMP w Imielnie

u Księdza Andrzeja, który potrafi wyśmienicie trafić Słowem Bożym w motocyklistę.

A i pogoda ma być ...

 

2. Następnie lansparada z posiłkiem gdzieś w trasie.

Na tą chwilę jest kilka pomysłów i muszę się na coś zdecydować ...

 

3. Przejazd na miejsce noclegowe do ośrodka w Przybrodzinie. Miejscowość nad najładniejszym i największym jeziorem w Wielkopolsce.

 

To jest tegoroczne nowum. Ośrodek zowie się Bogdanka i jest mały. Co wymusza na mnie inny sposób zapisów na nasze spotkanie, gdyż przy większej iliści uczestników będziemy sie posiłkować drugim ośrodkiem "Na skarpie"

 

4. Wieczorem: ognisko + grill oraz zubrowka.gifspiewa.gifzubrowka.gif

 

 

 

Drugi dzień (21 kwietnia 2013 oczywiście dla chętnych):

 

godz. 9.00 Śniadanie

 

Po śniadanku chopper_smilie.gifchopper_smilie.gifchopper_smilie.gif

 

 

Mimo twardych negocjacji przewidywany koszt to ok 100,00 zł (koszt noclegu + grill i śniadanie). Ośrodek Bogdanka jest całoroczny i stąd ta cena...

 

 

w/w jest to spotkanie forumowe ,ale otwarte(mam taką nadzieję)

 

dlatego proponuję, aby wszyscy postarali sie i przyjechali w piątek

w sobotę przejażdżka do Imielna i powrót okrężną trasą - wyjazd ok 10.00. Kto musi zostać zostaje, reszta wraca do Ślesina ( w przypadku małego zainteresowania 2 noclegiem kończymy- można wrócić na w/w imprezę)

 

 

Czy są inne propozycje ?

 

PS

Na swoje usprawiedliwienie moge tylko powiedzieć, że gdy był finalizowany termin naszego spotkania( w grudniu 2012), termin miał być wolny.

 

MarMar i ja (z żona) będziemy w piątek Pablo rozumiem też :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...