Skocz do zawartości

Moto z anglii problem z wyełnieniem v5c ??


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomóżcie mam problemik a mianowicie kupilem moto od chlopa który przywiózł go z uk i dał mi papierek z anglii tzn v5c + umowa ks , przed tłumaczeniem musze wypełnić rubrykę 6 "new keeper" ?? Kto pomoże które pola wystarczy wypełnić żebym z czymś nie przesadził ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie pola " new keeper"

Imie nazwisko, data urodzenia, adres, kod pocztowy, data sprzedazy pojazdu :)

Podpis Twoj w pozycji 8 i podpis sprzedajacego.

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba mi skana bo ja to znam na pamieć.

Pisze zeby wypełnic ,ale to dotyczy chyba UK. ja nigdy jeszcze nic tam nie wypełniałem i bylo gites.Ja i moi kumple tez nie ,a to w sumie z 10 moto było. Do rejestracji dawałęm tylko pierwszą kartke z V5C.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie puste strony ??? :)

No skoro Wydzial Komunikacji tak chce ..... :icon_eek:

 

no nie wim czy tylko u mnie tak ,ale ogolnie tak samo zrobił kumpel w Łodzi dla którego przywiozłem moto i tak samo zrobił kumpel z poznania i z wrocławia - wiec chyba jest ołrajt. A noi u mnie tez tak było zrobione z 8 motów. Chyba ze sie cos pozmieniało ,ale ostatnie moto które było rejestrowane to w Łodzi i w Dębicy i to bylo w maju 2oo8.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wg mnie tak. Ja nawet miałem dokumenty nie podpisane u dołu strony i tez nikt nic nie powiedział.

Wiadomo ze u nas kazdy wydział komunikacji robi co chce.Ten kupel z lodzi to mi mowił ze u niego zarządali tablic rejestracyjnych ,a jak mu sie kazałem zapytac po co im te tablice to nie potrafili wytłumaczyć i odpuscili sobie.Zadnych tablic tez wydział kom. nie powinien brac.

tak ogolnie rzec ujmujac to - burdel na kółkach, jeszcze tylko Ku*wy i szczura brakuje. :icon_eek:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez rejestrowałem motor z Anglii i nic tam nie wypełniałem.Wystarczyły tylko tłumaczenia i umowa kupna sprzedaży. Te rubryki wypełnia sie tylko jak motor zostaje w UK.

a jezeli moto jest zarejestrowany na mnie i moj angielski adres, to czy wystarczy sam V5C czy musze umowe sam z soba spisywac??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo moto powinno być zgłoszone w DVLA do exportu V5C/4W brytyjskiego dowodu rejestracyjnego. gdy masz to zgłoszone (a powinien to zrobić ostatni właściciel w UK) to nie powinno być najmniejszych problemów. zdaje się, że jak nie było exportu to możesz mieć problemy z rejestracją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba mi skana bo ja to znam na pamieć.

Pisze zeby wypełnic ,ale to dotyczy chyba UK. ja nigdy jeszcze nic tam nie wypełniałem i bylo gites.Ja i moi kumple tez nie ,a to w sumie z 10 moto było. Do rejestracji dawałęm tylko pierwszą kartke z V5C.

 

pzdr

 

 

Dokładnie tak jak prawi Mycior, zero problemów i przypału. Tak samo mi doradził ponad rok temu i rejestracja przebiegła łatwo i przyjemnie.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje się, że jak nie było exportu to możesz mieć problemy z rejestracją.

to sie tylko zdaje - tak jak mowisz . Nie ma najmniejszego probelemu jak nie zgłosisz exportu.

Sprawdzoner ponad 10 razy koniec w tym temacie.Jednak zeby kiedys tam (jak pojedziesz do UK i cie psiarnia złapie i sprawdzi) wszystko było na legalu to powinno sie to zrobić.

 

 

a jezeli moto jest zarejestrowany na mnie i moj angielski adres, to czy wystarczy sam V5C czy musze umowe sam z soba spisywac??????

 

Tak naprawde to trzeba przerejestrowac moto z siebie na siebie(tez to przerabiałem , wiec wiem co mówie)

Nie musisz pisac nowej umowy, ale musisz miec stara umowe lub FV z wtedy co ty kupiłes w UK.Przerejestrowanie z siebie na siebie jest na podstawie dowodu zakupu z obcokrajowca na ciebie.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...