Skocz do zawartości

Memento Mori 2008 Kuniów


Rekomendowane odpowiedzi

bo memento jest przeniesione do głównego działu, a w Opolskim jest tylko link. Zrobiłem tak, żeby po pierwsze więcej osób dowiedziało się o memento, a po drugie przenosząc temat nie chciałem wprowadzać zamieszania w Opolskim i zostawiłem link'a.

 

a i jeszcze jedno

 

Osoby chętne na grila po memento niech się wpisują:

 

1. Tobik

2. LukaszXVS

3. Piotrek

 

POGODA

Jak widac w linku temperatura będzie oscylować w okolicach 7 stopni, więc ciepło to nie jest. I co dalej z tym grilem? Prawdę mówiąc, to mi się powoli odechciewa grila przy takiej temperaturze :-(

 

Szkoda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :icon_eek: Na ten grill/koncert/wypad do Ciechanowic są jeszcze wejściówki :D ? Pytam, bo mój motor nie należy do najszybszych na świecie i jego prędkość przelotowa raczej różni się od tej przelotowej np. Seven Fifty. Pozdrawiam i czekam aż ktoś odpisze :cool:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh widzę że wszyscy się na memento zjawią tyle że będę kichać i prychać.

 

Tobi21- wejściówki jeszcze są, jak jedziesz przez opole to możemy razem tam pojechać.

 

Tomek G

Edytowane przez tomeczek151
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo mój motor nie należy do najszybszych na świecie i jego prędkość przelotowa raczej różni się od tej przelotowej np. Seven Fifty

Moja przelotówka to najczęsciej okolice 100 - 120 km/h częsciej bliżej 100 niż 120, nie licząc autostrad - tam okolice 150.

 

Wejściówek już nie ma, bo i nigdy nie było! Im więcej sprzętów tym lepiej. Gril odpada, skoro Tobiasz się przeziębił w robocie, ale Chocianowice jak najbardziej - ogolnie jest to restauracja/knajpa zrobiona ze stodoły, dość fajnie tam jest.

 

@ tomeczek151

Kolega tobi21 jest z okolic Wielunia, a to całkiem inny kierunek :icon_exclaim:

 

A co do koncertu to sprawa ma się tak, ja jadę z rodzinką puszką, jak coś, to mogę was prowadzić - dzisiaj też byłem w tej galerii więc nie ma problemu, oczywiście, jeśli będziecie chcieli jechać. W sumie na moto też bym mógł jechać, ale jest kilka przeszkód, a wszystkie rozwiązała by wyższa temperatura otoczenia :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo memento jest przeniesione do głównego działu, a w Opolskim jest tylko link. Zrobiłem tak, żeby po pierwsze więcej osób dowiedziało się o memento, a po drugie przenosząc temat nie chciałem wprowadzać zamieszania w Opolskim i zostawiłem link'a.

 

a i jeszcze jedno

 

Osoby chętne na grila po memento niech się wpisują:

 

1. Tobik

2. LukaszXVS

3. Piotrek

 

POGODA

Jak widac w linku temperatura będzie oscylować w okolicach 7 stopni, więc ciepło to nie jest. I co dalej z tym grilem? Prawdę mówiąc, to mi się powoli odechciewa grila przy takiej temperaturze :-(

 

Szkoda!

No na tego grila to coś was dużo jest zapisanych więc nie będę sie wcinał.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...