Skocz do zawartości

no i przyszla kolej na mnie


fabi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę się bawić w moralizatora ale nagłe i szybkie niciśnięcie klamki to częsta przyczyna gleb. Wiem coś o tym bo kiedyś wyglebiłem w ten sposób dwa razy i w sumie nie żałuję bo te szlify uświadomiły mi że daleko mi jeszcze do dobrego opanowania motocykla.

 

Jedyna rada to kupić moto z ABS albo po prostu trenować hamowanie bez przenoszenia ciężaru ciała na kierę, kontrolowane poślizgi przedniego koła itd itp Jeśli moto jest proste i nie opieramy się na kierownicy podczas hamowania to mimo zblokowanego koła powinniśmy jechać prosto nawet parę metrów.

 

 

 

 

Troche trenuje czasami kontrolowane poślizgi przedniego koła ale moim ubezpieczeniem są nieco krzywe tarcze hamulcowe. Moze to paradoxalnie zabrzmi ale one działają teraz dokładnie jak abs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak nie ma co biadolic. teraz szybko poskladam maszyne do kupy na razie chociaz tak zeby dalo sie juz jezdzic a ze pieknie nie bedzie wygladac to coz....tymczasowo tylko i suzi wymaluje :biggrin:....

 

pozdrawiam

Edytowane przez fabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak nie ma co biadolic. teraz szybko poskladam maszyne do kupy na razie chociaz tak zeby dalo sie juz jezdzic a ze pieknie nie bedzie wygladac to coz....tymczasowo tylko i suzi wymaluje :)....

 

pozdrawiam

 

I kup sobie koniecznie crash pady, teraz to koszt około już nawet 170 złotych a więc mało jak za sam wiesz... ;)

 

Powodzonka w picowaniu maszynki i do zobaczenia na trasie :icon_idea: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a generalnie jestem ciekaw kolego jak wygladalyby obrazenia motorku gdybym mial crashpady. napewno boczek by ocalal i stopka od hamulca noznego, od recznego to nie wiem a lusterko i tak by pewnie polecialo. szacujac na oko masz racje oplaca sie :clap:.

 

 

pozdrawiam

Edytowane przez fabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...