Skocz do zawartości

Yamaha YZF 600 Thundercat


ruthi7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ogłoszenie na szybko, jutro wrzucę link do aukcji allegro gdzie będzie (jak zawsze na moich aukcjach) około 50 szczegółowych zdjęć.

 

DANE:

Yamaha YZF 600 R Thundercat

rok 1998

pierwsza rejestracja 31/03/1998

kolor czarny (wersja z mieszanym czarnym połyskiem i matem)

przebieg: 23tyś

książka serwisowa z wpisami oraz rachunki

Komplet dokumentów, kluczyków etc.

 

Motocykl w rzadkim malowaniu (kombinacja czerni połysku i matu).

Motocykl BEZWYPADKOWY, stan techniczny BDB. Opony, napęd oraz klocki bez problemu wytrzymają cały sezon. Wizualnie bez żadnych otarć, parkingówek etc. Jedynie drobne ryski powstałe w wyniku normalnej eksploatacji. Przebieg autentyczny potwierdzony dokumentami.

 

Więcej info oraz zdjęcia na aukcji.

 

INFO PW bądź [email protected] lub gg 2814187

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W związku z nierównym wyciągnięciem łańcucha oraz zauważyłem delikatne pęknięcie jednego ogniwka (tym samym uniemożliwiło by to jazdę próbną), dziś założony został nowy napęd (łańcuch + zębatki). Info na aukcji. Cena 10500 do odbioru.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pół roku nie mogę doprosić o dosłanie brakującej części do wingracka którego dostałem z Twoim Fazerem w styczniu. Na początku odpowiadałeś normalnie. Zobowiązałeś się do dosłania tego co brakuje. Od 3 miesięcy jednak, nie masz nawet ochoty odezwać się na gg. Może tutaj będziesz na tyle łaskawy i odpowiesz kiedy zamierzasz wywiązać się z tego co obiecałeś? To, że wystawiłem pozytywny komentarz na allegro nie znaczy, że możesz mnie olewać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...