Skocz do zawartości

Szukam - Bezpiecznego garażu dla moto - GDAŃSK


haryb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkanie już wynajęte (Orunia Południe) teraz kolej na znalezienie lokum na okres letni dla mojej XJ 900S ( na zime wraca do Chełmna do ocieplanego garażu z warsztatem).

 

Jakby ktoś z Was miał jedno miejsce w bezpiecznym, najlepiej murowanym garażu w Gdańsku to prosze info na PW - oczywiście dorzucam sie do kosztów utrzymania garazu.

 

Ewentualnie jakby 2-3 ludzików potrzebowała garazu na moto to możemy poszukać i coś wynając w 3-4-rke na spółe.

 

Pozdro

haryb 8-)

www.haryb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a jeszcze nie tak dawno temu szukałem ludzi do wspólnego wynajmu i nie było chętnych :buttrock: Orunia Południe, murowany i bezpieczny - bo niedaleko komisariatu :bigrazz:

Tyle tylko, że od tamtej pory zdążyłem się w nim na dobre "zadomowić" i tak się urządziłem, że drugi motocykl już nie wejdzie... naznosiłem gratów różnych pełno z domu, urządziłem swój pseudo-warsztat no i kicha niestety... odezwałbyś się wcześniej trochę to byśmy się spokojnie miejscówą podzielili :biggrin:

Jakby co, to kiedyś widziałem oferty o garażach na wynajem na Oruni Górnej na terenie parkingu strzeżonego, teren zamykany na noc, daleko też byś nie miał... sam tam przez kilka lat trzymałem motocykle kiedyś... jak chcesz, to podam Ci konkretne namiary, musiałbyś z parkingowym pogadać czy aktualnie jest tam coś wolnego, oni wiedzą najlepiej.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...