Skocz do zawartości

Mrągowo Piknik Country


david
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja chyba sie wybiore z warszawki.ale dopiero w sobote bo w piatek o 17 mam egzamin praktyczny na A :icon_question: wiec jak ktos poczeka to mozemy razem.podam telefon.bo jesli nic nie wypadnie to pojade. 500 080 937

 

Hej, my wyjeżdzamy z Radomia w piątek rano. Zbiórka o 9.00 na stacji JET przy przelotówce Kraków-Warszawa.

Sześciu chłopa i ja :)

 

Więcej szczegółów ewentualnie na subforum Radom http://forum.motocyklistow.pl/Na-Mazury-Pi...00-t101930.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, my wyjeżdzamy z Radomia w piątek rano. Zbiórka o 9.00 na stacji JET przy przelotówce Kraków-Warszawa.

Sześciu chłopa i ja :)

 

Więcej szczegółów ewentualnie na subforum Radom http://forum.motocyklistow.pl/Na-Mazury-Pi...00-t101930.html

 

 

 

My startujemy we dwoch z pod Warszawy jak pisalem wczesniej. Z Radomia to bedzie ze 2 godz. Zeby sie przebic przez Wawe. Pisz ktoredy dokladnie jedziecie, to dolaczymy.

 

Pozdrawiam

green_roder_2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My startujemy we dwoch z pod Warszawy jak pisalem wczesniej. Z Radomia to bedzie ze 2 godz. Zeby sie przebic przez Wawe. Pisz ktoredy dokladnie jedziecie, to dolaczymy.

 

Pozdrawiam

 

Super! Dam znać jak ustalimy, którędy lecimy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napotkalismy maly problem z noclegiem. Znacie cos wolnego na nocleg?

 

Szczerze też mieliśmy problem, bo od dawna wszystko zarezerwowane. Śpimy... UWAGA! :) w jakimś domu gościnnym przy parafii :biggrin:

Jak nam zapowiedzieli - śniadania wydają tylko tym, którzy poranną mszę zaliczyli :biggrin: hihihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A namiot ??? :banghead:

 

W tej sytuacji i namiot bierzemy pod uwage, poszukamy cos na miejscu. Startujemy kolo poludnia. Jedziemy z Zielonki na Zegrze, dalej Pultusk i dalej do wyboru 2 trasy: przez Makow Mazowiecki i Szczytno lub przez Ostroleke. Mozemy wyznaczyc jakies miejsce spotkania do startu z Warszawy np. stacja Neste przy trasie, za skretem na Bialobrzegi.

Majkel dolaczasz?

 

Dacie rade dotrzec z Radomia na 13.00?

green_roder_2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji i namiot bierzemy pod uwage, poszukamy cos na miejscu. Startujemy kolo poludnia. Jedziemy z Zielonki na Zegrze, dalej Pultusk i dalej do wyboru 2 trasy: przez Makow Mazowiecki i Szczytno lub przez Ostroleke. Mozemy wyznaczyc jakies miejsce spotkania do startu z Warszawy np. stacja Neste przy trasie, za skretem na Bialobrzegi.

Majkel dolaczasz?

 

Dacie rade dotrzec z Radomia na 13.00?

 

Chłopaki mi tu wariują i trasy zmieniają. Ostatnia wersja była taka, że przez Mińsk będziemy lecieć.

Dam znać wieczorem, jak już dojdę z nimi do ładu :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel dolaczasz?

 

Dobra, jestem z Wami :buttrock: 505-163-060 Dzwonic i sie umawiac !!!

Potem rusze na Gizycko :crossy:

Tylko teraz o ktorej i gdzie ??? Bo tempo preferuje lajtowe i raczej widokowe :icon_mrgreen:

I pytanie .... ja biore namiot + materac, ale .... nie mam pompki do materaca :banghead:

Namiot DWU osobowy, wiec jakby co ..... chetnie przygarne motocyklistke :eek:

Ktos ma i moze wziac ???

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spotkamy sie gdzies na trasie ... :)

green_rider ..... jakies namiary na spotkanie ??? Dawaj bo wylaczam kompa i rano juz nie bede nic widzial.

masz telefon to zadzwon, OK :icon_mrgreen:

 

Myślę że w piątek trzeba dobić do celu złapać nocleg i rano w sobotę na paradę a dalej samo się ułoży .

 

Jak tam kolego ???

Zamilkles cos a czas tuz tuz....

Juz jutro start .... :icon_mrgreen:

Pewnie trzeba bedzie gdzies do Zielonki lub Marek sie dostac, ale na razie nie wiem gdzie i o ktorej :icon_eek:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ruszamy z Sochaczewa o godz 10.00 lecimy do Giżycka przez Płońsk , Ciechanów , Szczytno. W Płońsku za skrzyżowaniem na Ciechanów( miejscowość Poświętne)Będziemy ok. godz 11.30. Majkelpl tu możemy się umówć mój tel. 600 889 829. Odezwij się jutro będziemy na Ciebie czekali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i moi zdecydowali, że zostajemy przy trasie na Mińsk. Potem kierunek Ostrołęka, więc... ze spotkaniem będzie ciężko.

Jedna kobieta przy sześciu facetach = mała siła przebicia :buttrock:

 

To rozsądne, że omijacie Warszawę ale zupełnie nie znam objazdu przez Mińsk. Pewnie pojedziecie na Ostrów Mazowiecką i dalej na Ostrołękę. My też możemy pojechać przez Ostrołękę ale zobaczymy. Trasa przez Szczytno jest mniej uczęszczana, bardziej kręta, może będzie ciekawiej ale cóż, na motocyklu często dajemy się ponieść spontanicznym impulsom. Zobaczymy. Mój telefon (chociaż jest w profulu) 501161021, jesli nie na trasie, to możemy się gdzieś spotkać na piwku. Dajcie znać.

 

Majkel, Zbymus, postaramy się być pomiędzy 11.30 - 12.00 w Przasnyszu. Zatrzymamy się przy trasie. Zdzwonimy się.

green_roder_2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...