Skocz do zawartości

suzuki tsx modyfikacje !


IZO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Panowie posiadam piekne suzuki tsx :icon_mrgreen: ale juz dośc zmęczone zyciem i planuje wprowadzic szereg modyfikacji do mojego motorku i chcial bym abyscie mi troszke pomogli bo planuje troszke doinwestować sprzęt. mimo wieku otworzyły sie przedemną mozliwości finansowe i mam w dupie ze niektorzy mogą uwazac ze sie nie oplaca w takiego grata inwestowac (wyprodukowany przed 90 rokiem)poprostu zzylem sie z nim i dobrze go znam i nie chce zmieniac motoru, przejdzmy do rzeczy

 

Silnik: obecnie posiadam jednostke o pojemności 80cc chłodzoną cieczą z 5 biegową skrzynia o ile się nie myle oryginalnie te silniki miały pojemność 50cc ale poprzedni właściciel wrzucił (o ile nie w fabryce) cylinder mallosiego nikasila 80cc (dibrze obliczone na własną ręke) i mam zamiar wsadzić nowy silnik ten 80 chłodzony cieczą 6 biegowy, i tu jest pare pytań ile moze kosztowac taki silnik moze byc zajezdzony i tak bym robił w nim generalny remont i ile remont wyniesie w tym silniku, dodam ze mam uchwyty na chłodnice przy ramie więc z tym nie będzie problemu

 

Zawieszenie tył: powiedzcie mi czy jest mozliwosc wrzucenia centralnego amortyzatora z jakiegos wyczyna 50 badz 80 zeby nie zmienic geometri motocykla? czy trzeba by bylo z całym wahaczem jak cos moge porobic zdjęcia mocowan centralnego amora... głównie chodzi mi zeby nie zmianic geometri motoru bo mam go juz wyczutego i ile taki zabieg by mógł kosztowac...

 

Zawieszenie przód:czy istnieje mozliwośc podrasowania przednich amortyzatorów tych oryginalnych? nie wiem jakies lepsze spręzyny i te bety w środku jak nie to mi wybijcie z głowy :)

 

wiec panowie pomozcie w miare mozliwosci i ocencie czy bedzie chleb z tej mąki :D

 

PS. zadne spawania u heńka w garazu i tego typu zeczy nie w chodzą w rachube po pie**ole złamać motor w poł w lesie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...