Skocz do zawartości

Za duze ładowanie w drag star 1100


budynds
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego kpisz czy o droge pytasz ?

Widziales kiedy regler od samowzbudnego altka ?

To mala kostka z aluminiowa chlodnica i jezeli cos chcesz z niej wyjac to musisz ja rozbic, przy okazji elektronike szlag trafi. Nic tam w srodku nie da sie zmienic. Jedyna dostepna modyfikacja to zdjecie dodatkowego przewodu pradowego od ogranicznika napiecia co spowoduje zwiekszenie ladowania na wyzszych obrotach i ew pozegnanie sie z modulem.

Za duze ryzyko jak na moje wyksztalcenie.

 

Adam M.

Oj stary widzę,że wiek masz pożądny, ale mało chyba jeszcze widziałeś. Jak coś się w lektronice psuje to można to naprawić. Nie wiem czy akurat w tym moto się to opłaca czy nie lepiej zmienic na inny. A tak apropo to on ma zaduże ładowanie a nie zamałe.No chyba , że ja źle cztam. 2x2.5 przewody i sterownik rozwiąze problem z lightbarami i mozna zakładać choinkę aby tylko alternator dał radę, no i przydał by się do nich włacznik żeby czały czas nie świeciły. a

Edytowane przez aponte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj stary widzę,że wiek masz pożądny, ale mało chyba jeszcze widziałeś. Jak coś się w lektronice psuje to można to naprawić. Nie wiem czy akurat w tym moto się to opłaca czy nie lepiej zmienic na inny. A tak apropo to on ma zaduże ładowanie a nie zamałe.No chyba , że ja źle cztam. 2x2.5 przewody i sterownik rozwiąze problem z lightbarami i mozna zakładać choinkę aby tylko alternator dał radę, no i przydał by się do nich włacznik żeby czały czas nie świeciły. a

 

aponte... wydaje mi sie ze podchodzisz do tematu nie analizujac tego o czym piszesz, oczywiscie ze alternator sie rozp... regulator jest po to aby utrzymac wzglednie stale napiecie i tu jest problem bo napiecie jest za wysokie...

 

pozdr

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak apropo to on ma zaduże ładowanie a nie zamałe.

 

 

No własnie zaduze... a co za tym idzie regulator jest walniety, poniewaz pozwala na wiekszy przeplyw pradu,

taka jego rola, aby niepozwolil przepuscic na aku wiekszego pradu jak ~14V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...