Jump to content

pawel7

Forumowicze
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by pawel7

 1. no wlasnie do tej (dwa sezony) jeździlem dr 650 -na ulice za mało mocy i za słabe hamulce w terenie za ciężki zwłaszcza na bloto i też za mało mocy- (choć do jazdy bez szaleństw moto do wszystkiego tani w eksploatacji wktótce do sprzedania) ale słyszałem że TE 510 to wlaśnie moc jest problemem i ludzie zamieniają na słabszy sprzęt? :?
 2. sprzęt ma być nowy 2006 nie wiem czy brać 450 czy 510 ja waże 110 kg rozne są opinie ?? z ktm'a już zrezygnowałem jest 10 tyś droższy więc czy warto pzepłacać?? 8O
 3. czy warto kupić TE 450 w teren + kółka supermoto???
 4. ZAMIERZAM KUPIC KTM 525 EXC I NIEBARDZO WIEM JAK POSTĘPOWAĆ PRZEZ PIERWSZY OKRES ?????
 5. ZAMIERZAM KUPIĆ KTM 525 EXC + ZESTAW SUPERMOTO CHCIAŁBYM MIEĆ MOZLIWOŚĆ SZYBKIEGO PRZELOŻENIA KÓŁEK I JAZDY PO MIEŚCIE. PROSZĘ O OPINIE O TAKIM ROZWIĄZANIU I O MOTORKU MOŻE KTOŚ WIE JAKIE BYLYBY OSIAGI NA KÓŁKACH SUPERMOTO PRZY STANDARDOWEJ ZĘBATCE
 6. Chcę tylko przejechać rajd. Możliwość startu mają tylko posiadacze licencji lub osoby startujące po raz pierwszy, które chcą otrzymać licencję. Nie sądzę abym zdawał egzamin teoretyczny chodzi mi sprawdzenie się a celem jest ukończenie jednego dnia na dowolnej pozycji.
 7. Zamierzam zaliczyć min 1 dzień na rajdzie w Ostródzie i zdobyć certyfikt. Proszę o kilka praktycznych porad i informacji. jak się przygotować co zabrać ze sobą, jak uzupełniać paliwo, wszelkie praktyczne informacje ja jestem kompletnie zielony. Jak przygotować DR 650?
 8. Czy wymieniać małą zębatkę na taką z mniejszą liczbą zębów w DR 650 jaki da to efekt?? Czy ułatwi to postawienie moto na koło i jak wpłynie na jazdę w terenie i po asfalcie?? Zmieniać czy nie??
 9. O Który Józefów chodzi bo w Polsce Józefowa nie brakuje (sądząc po nadwiślańskim piachu to obok Nieszawy albo za Włocławkiem.
 10. Jest nas czwórka na DR 650 jeździmy trochę po lasach w okolicy Torunia, chcielibyśmy wyskoczyć na dzień lub dwa w jakiś ciekawy teren, tylko nie bardzo wiemy gdzie może ktoś poleci jakieś miejsce????
×
×
 • Create New...