Skocz do zawartości

blaszka098

Forumowicze
  • Postów

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez blaszka098

  1. no wiem.Każdy mi mówi że taki byłby lepszy. Ale słyszalem ze przełożenia sa dorabiane. Ile takie coś może kosztować,i jak sie wgl.sprawdza?
  2. kumpel ma do sprzedania elektronika 3 biegowego w dobrym stanie za 1300.opłaca sie czy nie?;d
  3. Siema.Właśnie zastanawiam sie nad kupnem simsona.Jest kilka wersji:enduro itp.Nie wiem ktora bedzie najlepsza.prosze o pomoc. LWG.
  4. Siema.Kumpel miał ten motor,rocznik chyba 2011. Ma on jedna blokade. Moduł zapłonowy jest zablokowany.Sprawdź na ile kostek masz ten moduł i kup nowy,albo pożycz od kogos i sprawdź jak wtedy pójdzie. Tylko nie moduł z allegro najtańszy tylko coś lepszego np.Naraku
  5. Witam.Jestem nowy na forum.Jak temat w złym miejscu to przepraszam.Mam skuter marki Lingben(to samo co k.Coliber). Chciałbym go wzmocnić,ale nie wiem od czego zacząć.Aktualny v-max wynosi ok.60 km/h.Maks mam do wydania narazie 200 zł.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...