Jump to content

Uppersilesian

Forumowicze
 • Posts

  1
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Uppersilesian

 1. Chlip, chlip - czemu to tak daleko??? Pozdrawiam serdecznie: Uppersilesian Katowice
 2. Co masz na myśli?

 3. Co masz na myśli?

 4. Co masz na myśli?

 5. Wesołe jest życie staruszka .......... Dziękuję za mile spędzony czas na zlocie w Cichowie, organizatorom za włożony trud. Wszystko było super. Pozdrawiam serdecznie: Dziadek
 6. Co masz na myśli?

 7. Co masz na myśli?

 8. Do Kolegi DNW123 Rozmowa dwóch inteligentnych ludzi polega na tym że każdy przedstawia swoje poglądy (można sie z nimi nie zgadzać). Ale po rozmowie podają sobie rękę i rozchodzą się w zgodzie. Pytam się skąd u Ciebie tyle nienawiści. Czy znasz osobiście Wiktora Węgrzyna, czy przejechałeś z nim tysiące kilometrów na Rajdzie Katyńskim. Pierwszy Rajd był zorganizowany w 2001r. to jest 10 lat przed katastrofą w Smoleńsku. Nie osądzaj ludzi nie znając całej prawdy.
 9. VTX1800 zejdzie ze spalaniem do 5,4l/100km przy jeździe solo na autostradzie z prędkością 90km/h za ciężarówką w odległości 10m ............... przy jeżdzie "kawalerskiej" 10l/100km to norma.
 10. Do spotkania tylko 80 dni !!!!!! Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
 11. WItam Mam pytanie poza konkursem. Jaki jest wiek najstarszego członka klubu VTX ????. Do jakiego wieku uzytkownik może jeździć VTX-em 1800 ????. :sad:
 12. Pozdrawiam wszystkich użykowników VTX-ów. Życzę szczęśliwego i udanego sezonu. Mam nadzieję że spotkamy się na zlocie. Uppersilesian.
×
×
 • Create New...