Skocz do zawartości

mikgar

Forumowicze
  • Postów

    98
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O mikgar

  • Urodziny 12/05/1983

Osobiste

  • Motocykl
    XVS 1100 Classic
  • Płeć
    Mężczyzna

Metody kontaktu

  • Gadu-Gadu
    1518574
  • Strona www
    http://

Informacje profilowe

  • Skąd
    Nowy Sącz

Osiągnięcia mikgar

NOWICJUSZ - podawacz śrubek

NOWICJUSZ - podawacz śrubek (12/46)

0

Reputacja

  1. Witam Wraz z zakupionym niedawno Drag Starem dostałem osprzęt do solo, bardzo ciekawy choć wydaje mi się że nie będe go używał. W skład wchodzi: krótka szyba, bagażnik zamiast tylnej kanapy, reling siedzenia kierowcy, ramię kierunkowskazów przednich (bez lightbarów) oraz niewidoczne na zdjęciu stopki zamiast podestów tylnych. Oryginalne części Yamahy. Zastanawiam sie czy tego nie sprzedać. W sieci nie znalazłem podobnych elementów oprócz bagażnika więc nie znam ich cen, mógłbym sprzedać w całości jak i na części. Pisze tutaj wstępnie bo być może kogoś uszczęśliwie zanim wystawie na allegro. Prosze o pomoc w wycenie. Cena sprzedaży na pewno będzie okazyjna. Elementy zakupiłem z Drag Starem Classic Silverado 1100. Prosze mnie nie pytać do czego to jeszcze pasuje bo nie wiem :biggrin: Ewentualne pytania prosze kierować na email: [email protected] Zdjęcie elementów: http://venus.wsb-nlu.edu.pl/~mgargas/DSCN3040b.jpg
  2. przy 2500km przebiegu? :biggrin:
  3. Witam! Jako, że wczoraj rozpocząłem sezon motocyklowy na moim nowym nabytku mam dwa pytania: 1. Czy dysze w Dragu z USA są inne niż te na Europe? słyszałem że są dostosowane to paliwa o innej liczbie oktanowej, stąd ksztuszenie przy niskiej prędkości i niskich obrotach. Temat rozeznany w salonie Yamahy przez kolege który ujeżdża Road Stara a zauważony dziś przeze mnie w Dragu... jednak wstępnie zwalam to na paliwo - dolałem za 30zł :-) a reszta była z USA i kij wie ile w baku sobie pływała. 2. Jaką prędkość udało się Wam osiągnąć Dragiem 1100? myślałem że przy 120km/h to będzie sobie pyrkał a u mnie obroty wydają mi sie na tyle wysokie jakbym 650 jechał :-) no i... 150km/h wstępnie :bigrazz: nie było gdzie kręcić więcej ale chciałbym wiedzieć czy jest w ogóle sens. Motocykl jest przed obsługą, może zastany... nie wiem, ale martwi mnie to :-) aaaa i przepraszam że temat sie być może powtarza, ale ten wątek jest tak długi że znaleźć w nim odpowiedź graniczy z cudem :-)
  4. ja tylko powiem wstępnie i ewentualnie w sezonie uaktualnie. Sprowadziłem z USA Draga 1100 2004 rok z przebiegiem 1700 mil i musze przyznać, słuchając innych Dragów a sam posiadając wcześniej 650cm, że... że nie stuka! silnik pracuje bardzo cicho i miarowo, żadnych odgłosów, wspomnianej orkiestry. Wrażenia moje mogą być subiektywne dlatego, że nie byłem motocyklem jeszcze w trasie (zima jest) ale przepalałem go pare razy, chodził dosyć długo specjalnie żeby sie nagrzać, gazowałem, kombinowałem i... i nie stuka. W sezonie uaktualnie swoją wypowiedź a teraz pisze dlatego, że gdzieś tu kiedyś wyczytałem, że Drag z USA właśnie nie stuka. Pozdrawiam!
  5. nie moge znaleźć przycisku do edycji posta (znika?) więc wklejam w nowym link do fotki http://photos.nasza-klasa.pl/2745633/61/main/884669ccd7.jpeg Pozdrawiam!
  6. Witam znów po długiej przerwie! WRÓCIŁEM :biggrin: Był Drag Star 650, trafił sie kupiec, Drag sie sprzedał, zakupiłem Yamahe FZ6 Fazer z 2006 roku z przebiegiem 780km :-) nacieszyłem sie nim przez dwa miesiące po czym sprzedałem z przebiegiem 6500km :crossy: i wróciłem! Mój nowy nabytek to Drag Star 1100 Silverado z USA. Puste rury, ćwiekowana dwukolorowa kanapa, dwie szyby, białe opony, osprzęt do solo (bagażnik, reling siedzenia kierowcy) :icon_biggrin: Rocznik 2004, przebieg 1700mil Pierwsze wrażenie... NIE STUKA W SILNIKU! fotki niebawem bo mi coś sie serwer wiesza. aaa... i pewnie mnie tu niektórzy zlinczują ale Drag wygrał z Road Starem z 2007 roku! znaczy, przyjechałem po Road Stara (fotki będą, moto dalej do sprzedania) i zabrałem Draga - podczas jazdy zwyczajnie bardziej mi podszedł niż chwalony Road Star.
  7. lubi strzelić, dłuższe przytrzymanie sprzęgła pomaga... a jeśli chodzi o jedynke po postoju kiedy sprzęgło się sklei to wystarczy nacisnąć sprzęgło i pociągnąć motocykl do tyłu aż do rozklejenia.
  8. Ja już pare razy pisałem że pali mi 4/4,5 litra i mocno zaskoczony jestem przebiegami rzędu 250km na baku. Przeważnie na stacje wjeżdżam przy 300/330km a maksymalnie udało mi się osiągnąć ok. 380km już po przełączeniu na rezerwe. Dużo jeżdże po mieście, prędkości przelotowe 80/110 ze wskazaniem na 90.
  9. poszukaj na forum bo nie raz o tym było. jednak ja ze swojego doświadczenia powiem tak: Jeździłem z kumpla pustymi wydechami i głowa mnie bolała :-) efekt fajny ale jeśli masz możliwość wyciszenia. Aktualnie jestem na etapie dalszego wybebeszania swojego wydechu. Wcześniej miałem nawiercone 4 otwory 10mm + 4 otwory 6mm w ostatniej ściance naprzemian - motocykl po tym zabiegu wyregulowany, dźwięk inny, zero zmian. Teraz jednak z nudów rozwierciłem całą tylną ścianke i jestem na etapie mozolnego wyciągania tej ostatniej rurki :icon_mrgreen: musze wymyślić jakiś patent bo mi ręce odpadną. Rurka przymocowana jest lekko na trzech spawach wiec wystarczy włożyć coś do niej, rozruszać i wyjąć ale zakończona jest CZYMŚ co blokuje to wyjęcie - jednak majkelpl to wyjął więc i ja sobie poradze. Efekt? dźwięk wydobywa sie z wydechu głównego wcześniej i leci jeszcze przez kawałek puszki przez co zniwelowane jest to pierdzenie a dźwięk jest bardziej basowy. Polecam. Teraz zastanawiam się już nad tymi Cobrami. Można jeszcze zrobić tak: http://www.stargis.net/webslinger/Docs/CaliGut.pdf jak nie wyjme rurki to pójde o krok dalej ;-)
  10. 76kg wagi, 170 wzrostu, szyba, Drag 650 Custom :wink: nic nie poradze że tyle robie, chyba że coś z licznikiem mam nie tak :)
  11. 240/250 na baku? hmmm przy 320 włączam rezerwe - nieważne jak jade, licznik zawsze przeskoczy ponad 300km. Prędkości czasem wyższe niż 120 ale przeważnie do 110. Dociągam do 380km - ale to sporadycznie, tankuje zaraz po przełączeniu na rezerwe.
  12. są dostępne: http://westendmotorsports.com/product_info...roducts_id=6152
  13. Będe próbował silikonem. Co do bluetooth`a - ma ktoś szersze informacje odnośnie tego ustrojstwa w owym kasku? bo jak dla mnie to zwykły otwór z zaślepką do mocowania całej reszty na zewnątrz, podobnie jak tu http://www.motocombo.pl/images/alan/kask.jpg.
  14. pociesze Cie jeszcze... kolejnym minusem jest szybko rysująca się szybka w miejscu gdzie wchodzi w te niby plastiki po bokach (ściągane) :bigrazz: http://www.lm-spares.co.uk/acatalog/caberg...productview.jpg kolejnym kaskiem będzie integral i mam gdzieś to jak wyglądam :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...