Witam, kupilem Honde Vision. Ale chcialbym cos zrobic zeby szyciej jechala jak narazie buja sie tylko do 60km\h. A to za malo z deczka. Pytania: Czy sa jakies blokady? Jak sa to gdzie i jak zdjac. Co zrobic zeby moto bylo szybsze?
Witam, mam do sprzedania motor HONDA MBX50 motor malowany (żółty) w tamtym sezonie, takze zrobiony remont silnika motor w 100% sprawny, silnik pracuje idealnie. Nie ma porownania z motorami typu simson. V-max 95km/h przy wadze 85kg/194cm. Moto sprzedaje bo jest zamaly. Cena 3000 do uzgodnienia. Zdiecia zrobie jesli beda zainteresowani zainteresowanym wysle. GG:6240239; mail:[email protected] woj.lubelskie
Kable sprawdzilem i sa dobre. Modul zmienilem. Tą porcelanową kostke zmienilem i dalej nie ma iskry. Moze to ten magnes co daje iskre pod kolem magnetycznym??? Błagam pomóżcie!!!