Skocz do zawartości

Zlot Lasowice


Piotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
W dniach 10-11 maja br. planujemy organizację I. Dni Lasowic Małych. 
Nazwa trochę na wyrost jak na wiejski festyn strażacki, no ale trzeba się rozwijać. 
W związku z tym pytanie. Czy byłaby możliwość zorganizowania przez Was, motocyklistów regionu Kluczborka i Olesna, nieformalnego zlotu w dniu 11 maja, w godzinach popołudniowych, w Lasowicach Małych?
Z pewnością byłaby to spora atrakcja dla miejscowej młodzieży.
Sami niewiele jesteśmy w stanie zrobić, budżet jaki jest, taki jest, sponsorzy nie garną się zanadto do wspomagania tak małej skali imprez.

13:41:56 GG# 7006526 
Wstępny harmonogram dostępny jest tutaj:
http://tiny.pl/l79c
Na dzień dzisiejszy trudno powiedzieć, ile z tego uda się zrealizować. Naturalnie starać się bedziemy jak najwięcej, być może nawet całość.
Problemu pogody na razie nie rozstrząsamy.
rozstrząsamy.
Wstępnie myśleliśmy zaprosić tylko członków Moto-Klubu z Lasowic Wielkich, aby przewozili chętnych spod remizy OSP na przejazd kolejowy, na drezyny.
Lecz nie ma to jak prawdziwy zlot, już sam pokaz takiej ilosci w jednym miejscu Waszych pięknych maszyn, to byłoby coś.
Co oczywiście muszę napisać, to zarazem każdy z motocyklistów stałby się sponsorem imprezy, paliwo kosztuje...

Bardzo proszę o odpowiedź, czy realizacja tego pomysłu jest realna, bo jak rozumiem powiadomienie znajomych motocyklistów, i dalszych znajomych, itd. to nie jest żaden problem, żeby się skrzyknąć na jeden termin.
Jak wyglądały poprzednie festyny w Lasowicach Małych:
http://tiny.pl/l79d
http://tiny.pl/l79f

http://tiny.pl/l79f
13:42:08 GG# 7006526 
Pozdrawiam serdecznie,
Grzegorz Szyniec
http://lasowice.eu
PS. Proszę o odpowiedź drogą majlową na
[email protected]
albo na
[email protected]

 

takie cos dostałem na gg. obiecałem umiescic to na forum. Co myslicie na ten temat? Moim zdaniem fajna okazja aby się spotkać no i dołączyć kolejne trofeum :-)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z dwoma kumplami z mojej wichury mogę podlecieć ,daleko nie ma, mogę tylko dodać że podobny zlocik miał miejsce na mojej wiosce w zeszłym roku, każdy kto przyleciał na koniu miał od sponsora browara i kiełbasę z grila ,niby nic ale zawsze coś, jeśli i w tym roku coś będą organizować zapodam temat, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Postaram się przyjechać bo lubię jak lokalnie ludzie działają. Myślę że napiszcie do Pimpka z BT Customs z Olesna, zapytajcie na forum z Opola i do OTM w Prudniku.

Jedno co z doświadczenia wiem, to warto zrobić wydzielony parking dla motorów na takiej imprezie. Kiedyś jak byłem w Szczepanowicach na chwilę opuściłem parking z motorami, jak wróciłem z przerażeniem patrzyłem na dzieciaki z matkami, gdzie dzieci gramoliły sie na motory, a matki nie miały świadomości co stanie sie z dzieckiem kiedy 325 kg stali walnie na dzieciaka jak przewróci motor (nie jest to trudne). Na klasycznym zlocie motocykli ludzie znają reguły, na takiej imprezie bywa różnie.

Pozdrawiam i powodzenia w działaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatsu masz rację.

 

Śmigałeś może dzisiaj po Opolu? Bo widziałem i słyszałem fajną V :-)

 

Niestety nie, bardzo żałuje każdego takiego dnia jak dzisiaj kiedy nie jeżdżę. Ale do soboty blisko i do niedzieli też. Jak będzie z pogodą OK to napisze tutaj jakieś info, to podudnimi :biggrin: razem po Opolu a i do Kluczborka można zajrzeć.

Edytowane przez Tatsu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bylem w zeszym roku na tym zlocie w lasowicach . Parking dla motocykli tam istnial ale byl chyba w szczerym polu . bylo tam pelno blota (padal deszcz wiec to bylo tego przyczyna) gdyby swiecilo slonce i bylo ladnie , podejrzewam ze wszystko by sie udalo. Co do organizacji , chetnie bym pomogl. Jak juz tam przyjade to bede miec koszulke z forum.motocyklistow wiec tak mnie rozpoznacie na NSR JC20. Mozecie na mnie liczyc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam serdecznie,

 

zaproszenie do Lasowic Małych (nie mylić z Wielkimi) na 11 maja br. aktualne. Godziny popołudniowe (16-17).

 

Parę dni temu zapraszaliśmy motocyklistów z Kalet i okolic, mamy nadzieję, że też przyjadą.

Oprócz tego zaproszeni są motocykliści z okolic Ciasnej/Sierakowa Śl., też liczymy na przyjazd.

 

Prezes OSP czyli główny organizator stara się, aby i tu dla każdego na koniu był w formie odwdzięki przynajmniej darmowy browar i jakaś wkładka (rozmawiał z wojskiem nt. kuchni polowej, ale czy to dojdzie do skutku - nie wiadomo; jeśli nie - będzie grill / rożno). Cały problem tkwi w ograniczonym budżecie, to wioska ca 500 mieszkańców, ale nie ma co narzekać, i jak Tatsu pisze, trzeba coś robić na miarę możliwości.

 

Tatsu poruszył istotny problem. Miejsce dla motorów będzie przygotowane przy remizie, natomiast z pewnością publiczność nie będzie przygotowana i trzeba będzie uważać na takie ciągoty najmłodszych, wszak to głównie z myślą o nich to zaproszenie. Sprawę bezpieczeństwa naświetliłem w szczegółach prezesowi OSP.

 

Jeszcze jedna serdeczna prośba: czy ktoś z Was może mnie wyręczyć w poinformowaniu zasugerowanych: Pimpka z BT Customs z Olesna, forum z Opola i OTM w Prudniku? Chodzi głównie o to, bym nie spamował tamtych for swoją rejestracją, gdzie napiszę jeden post w roku.

 

Pozdrawiam,

Grzegorz Szyniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadam z Pimkiem i spróbuję z OTM-em. Będę na pewno trochę wcześniej bo muszę w ten sam dzień dotrzeć do W-wy, nie każdy ma dobrobyt by siedzieć w niedzielę do końca dnia w domu, często muszę wyjeżdżać o 16 z domu nawet w niedzielę. Jak znam Piotrka z Klb to też będzie. Co do miejsca to wystarczy tabliczka i jakaś taśma na około. A jak będzie miejsce to można parę kółek pokręcić z dzieciakami, będą miały radochę. Browar i tak pada przynajmniej u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...