Skocz do zawartości

Nürnburgring w 7' 57"


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko !

 

Zanim zamiescilem ten Link probowalem odnalezc to w wyszuliwarce, bez rezultatu. Dlatego zamiescilem

 

 

BMW K1200S Nürburgring TEST

 

milego ogladania

 

pozdrawiam

 

:)

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ks-rider, taką masz zarąbistą fure, a nawet laczka nie chcesz spalić :crossy: Marnuje sie ta bejca!

 

Jak bys za 8 Lat taka kupowal, to wierz mi ze skakalkys do sufitu majac swiadomosc, ze nikt takich czy podobnych experymentow z nia nie robil. Dlatego wlasnie najlepsze sprzety sa od tych starszych a nie mlodszych wlascicieli. Bo oni o nie dbaja i je szanuja. A szczerze mowiac to jej moc i tak jest w moich rekach z regoly niewykorzystywana.

 

Pozdrawiam

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mojej SV też nie umiem ogarnąć jeszcze, ale z czasem mam nadzieje że będę sobie z nią lepiej radził. Uważam że sprzęt powinien służyć do zabawy a nie do dbania. Oczywiście pucuje ją ile moge i nie zwlekam ze sprawami serwisowymi, ale też nie unikam czerwonego pola :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu jest to nawet wskazane troszku przepalic zeby sobie motorek swobodnie pooddychyl. polecilbym Ci wyprawe w gory jak bys dal rade to Alpy nawet w Austri. Mi tegoroczna wyprawa duzo dala, tak przynajmniej stwierdzily osoby kompetentne.

 

Pozdrawiam

 

:bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bys za 8 Lat taka kupowal, to wierz mi ze skakalkys do sufitu majac swiadomosc, ze nikt takich czy podobnych experymentow z nia nie robil. Dlatego wlasnie najlepsze sprzety sa od tych starszych a nie mlodszych wlascicieli. Bo oni o nie dbaja i je szanuja. A szczerze mowiac to jej moc i tak jest w moich rekach z regoly niewykorzystywana.

 

Pozdrawiam

 

:D

raczej zamulanie a nie szanowanie :( kiedyś kumpel kupił takiego thunderace co niemógł 200 polecieć , trwało pare tyg zanim sie rozkrecił :clap:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej zamulanie a nie szanowanie :crossy: kiedyś kumpel kupił takiego thunderace co niemógł 200 polecieć , trwało pare tyg zanim sie rozkrecił :cool:

 

 

Widziales kiedys zdjecie nosorozca kopulujacego zyrafe, a pod nim napis Obywatelu nie pieprz bez sensu ???

 

Nie wiem co kupil Twoj kumpel. Moj sprzet wchodzi na maksymalne obroty i predkosc bez jakichkolwiek ociagan i problemow.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekord jest chyba 7'47" - 7'49" pewny nie jestem ale czas rekordu powala z nog dawno temu. szukalem w necie ale to co znalazlem to chyba nie to bo sa inne czasy a nic innego nie znalazlem, moze ktos z was ma inne / lepsze informacje bo te ktore zamieszczam ponizej sa z wyscigu GP

 

Motocykle:

 

Marco Lucchinelli (Suzuki 500ccm)

8:22,2 (163,6 km/h) GP Niemiec 1980

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...