Skocz do zawartości

Naklejki na motocykl z Allegro - sitodruk


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Potrzebuję kupić 3 naklejki na motorek. Priorytetowym celem jest to aby kupione naklejki nie różniły się wyglądem od oryginalnych. Cena oczywiście też jest nie bez znaczenia.

 

Konkretnie mi chodzi o naklejki od Allegrowicza "motocykl2" - z tego co zauważyłem jest jedyną osoba na Allegro oferującą naklejki do których produkcji używany jest sitodruk.

 

KLIK KLIK :icon_razz:

 

Czy ktokolwiek miał styczność z naklejkami od tego sprzedawcy?

Jak ta naklejka odwzorowuje oryginalny produkt ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tego pana http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=94182615 naprawde robi solidnie i tanio brałem od niego cały komplet naklejek do rs-ki .I zapłaciłem 80zł z przesyłka i dostałem 2 arkusze naklejek i jeszcze drugi taki sam tylko ze biały wszystko w cenie.Napisz do niego na gg z pytaniem jakie naklejki ci chodzi napewno nie zostawi cie bez odpowiedzi .pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tego pana http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=94182615 naprawde robi solidnie i tanio brałem od niego cały komplet naklejek do rs-ki .I zapłaciłem 80zł z przesyłka i dostałem 2 arkusze naklejek i jeszcze drugi taki sam tylko ze biały wszystko w cenie.Napisz do niego na gg z pytaniem jakie naklejki ci chodzi napewno nie zostawi cie bez odpowiedzi .pozdro

 

Jakis czas temu rozmawiałem z poleconym przez Ciebie sprzedającym, i moim skromnym zdaniem to troszke kręcenie z g*wna bata. Naklejki wycięte plotrem a cienie i cętki zrobione aerografem.

 

Więc jeszcze raz: Proszę o opinie osoby które kupiły lub widziały przedstawione w moim pierwszym poście naklejki lub inne wykonane SITODRUKIEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem naklejek do swojej CBR, jeździłem po firmach zajmujących się reklamą i grafiką ale nikt nie podjął się wykonania ich ze względu na to że naklejki te posiadają przejście tonalne z jednego koloru w drugi - dostałem radę by poszukać na allegro bo będzie taniej

znalazłem dwie osoby sprzedające taki towar, jedna powiedziała że nie posiada takich, druga że zrobi, cena za dużą naklejkę z napisem CBR 80zł

sprzedający jest początkującym allegrowiczem ale poszperałem w starych aukcjach i znalazłem osoby które kupiły naklejki do tego samego modelu

wysłałem do nich maile z prośbą o podanie jakiej jakości są te naklejki i czy bardzo odbiegają od oryginału

odpisały trzy osoby:

 

"Jeśli chodzi o naklejki to czekałem miesiąc czasu i dopiero po interwencji allegro otrzymałem naklejki.Naklejki te nie odpowiadały ani wielkością ani precyzją wykonania temu co obiecał Sprzedawca. Nawet odbicia lustrzanego nie umiał wykonać więc na bak nie dało się nic przykleić, komentarz pozytywny dostał tylko dlatego że zwrócił pieniądze a naklejki poszły do kosza.Takie rzeczy jak naklejki trzeba obejrzeć przed zapłatą Dostałem niezłą nauczkę.Pozdrawiam Paweł!"

"Witam ,jeśli chodzi o naklejki to są takie sobie (duże CBR JEST BIAŁE i nie ma przejścia kolorowego o które pytałeś, małe 600f ok+ trochę zapasu i napisy,logo honda ) . Ja ich nie użyję (odsprzedam tanio ,bo może tylko mnie się nie podobają) pozdrawiam"

"Cześć. Odradzam zakup tych naklejek. Rozmiarem odbiegają od oryginału a przy pokrywaniu ich lakierem bezbarwnym zaczęły się rozmazywać. Musiałem kupić kolejne w salonie Hondy. Jak kupowałem z allegro to koleś mówił że nie będzie żadnych problemów. Pozdro"

 

doszedłem do wniosku że chytry traci dwa razy i żeby się nie stresować zamówiłem dzisiaj w Honda Plaza trzy naklejki, koszt 604zł -5% rabatu czyli ok 570zł

(tyle kasy za kawałek kolorowej folii :icon_razz: :banghead: :flesje: )

Edytowane przez Tommi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...