Skocz do zawartości

DOKUMENTY ANGIELSKIE DO REJESTRACJI MOTO W PL


Złoty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, Oni to zatrzymuja u siebie i wyrejestrowywuja pojazd z angielskich blach.

Bo jak tego nie zrobisz to u nich caly czas widnieje ten motocykl w komputerze i jakby co, np. kontrola to sie okaze ze ten sam motocykl, o tych samych numerach ram i silnika ma dwie rejestracje angielska i np. polska :icon_mrgreen:

Ale w praktyce malo kto to robi :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze dokaldniej opisze sprawe,poniewaz kupilem na ebayu rame z dokumentami i chce ja pozniej zarejestrowac w PL wiec mam prosic angola zeby to wyslal czy po prostu jak juz rama bedzie u mnie to samemu wyslac ten kawalek do nich????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze dokaldniej opisze sprawe,poniewaz kupilem na ebayu rame z dokumentami i chce ja pozniej zarejestrowac w PL wiec mam prosic angola zeby to wyslal czy po prostu jak juz rama bedzie u mnie to samemu wyslac ten kawalek do nich????

 

hey jestem na biezaco wiec sprawa sie ma tak. Nie musisz wysylac tego dp DVLA bo zrobi to za ciebie polski urzad w czasie rejestracji, ale tez nie zaszkodzi jak wyslesz, tak na prawde to nie ma zadnego znaczenia. Za to koniecznie spisz umowe kupna-sprzedazy z tym gosciem od ktorego kupujesz, zamiesc tam numery ramy, waszych dowodow, podpisy adresy i wszelkie pierdziolanty bo ja sie wozilem z tym przez ladne pare dni w urzedzie. Moze byc tez faktura, nawet ta z ebaya ale wtedy bedziesz musial ja potwierdzic u tlumacza i prawnika i w koncu warunkowo moze uznaja ... tak bylo w moim przypadku... wiec lepiej ta umowe kupna sprzedazy. Moze byc po Polsku co najlepsze byle sie ten koles podpisal a ty zaoszczedzisz na tlumaczu przysieglym. Potem tylko pierwszy przeglad w Polsce, oplacic skarbowce 160pln i do urzedu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze byc po Polsku co najlepsze byle sie ten koles podpisal

 

Tak aby wyjasnic sprawe ......... sam sobie taka umowa spisz i podpisz sie za goscia :clap: :buttrock:

 

zrobi to za ciebie polski urzad w czasie rejestracji

 

Tak ? A od kiedy tak jest ? :eek:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie musisz bo i tak nie sprawdzaja a jak nawet sprawdza to musza we wlasnym zakresie wyrejestrowac ci moto w uk.. witaj UE ... ;) dla polskiego urzedu umowa KS jest najwazniejsza... maly OT, jedzilem swoim sprzetem w UK ponad 2 lata i bylem pelnoprawnym posiadaczem moto, z dowodem na siebie i wszystkimi dokumentami a i tak w PL przy rejestracji urzad chcial tylko umowe KS ... tylko z kim ze mna? bo ja bylem wlascicielem w uk... tego mi juz nie wytlumaczyli za to warunkowo zarejestrowali na podstawie faktury ebay z 2007 roku.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...