Skocz do zawartości

[S] lub [Z] Kawasaki GPZ 500S z 2002 roku Olsztyn


panjapa22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Czas rozstać się ze swoim pierwszym rumakiem.

 

Nie mam zamiaru niczego ukrywać dlatego dokładnie opiszę historię mojego motocykla.

 

est to Kawasaki GPZ500S z 2002 roku. Sprowadzony w styczniu 2014 z Wielkiej Brytanii. Obecnie zarejestrowany i opłacony w Polsce.
Motocykl kupiłem z uszkodzoną czachą (w transporcie przewrócił się i nadział na nóżkę od GSX-R'a, była dziura w owiewce). Potem przy prędkości około 10-15 km/h na mokrej drodze dałem trochę za dużo gazu i tył mi uciekł co zakończyło się małą wywrotką (jest lekko przetarty lewy odważnik i crash pad, mogę potem dosłać zdjęcia). Trzecią i ostatnią przygodą jaką miałem na nim jest wywrotka pod blokiem (bez mojego udziału, zaparkowałem motocykl i poszedłem do kolegi, 2 dzieciaków zaczęła na niego siadać, popychać a ten się przewrócił - skutek połamana klamka sprzęgła, już wymieniona. Po tych przygodach oddałem czachę do łatania, malowania i lakierowania. Zostało zrobić tylko polerkę i nakleić naklejki które mam (czekam z tym na gorszą pogodę, oczywiście to zrobię przed ewentualną sprzedażą).
Zaraz na początku sezonu przeprowadziłem pełny serwis motocykla w zakładzie Tobermoto w Olsztynie (czyszczenie i synchronizacja gaźników, luzy zaworowe, wymiana oleju i filtrów, wymiana płynu hamulcowego). Potem pękła mi obejma mocująca 1 z kolektorów - wymieniona na oryginalną kawasaki wraz z uszczelką. Obecnie ma mały wyciek oleju przy prawym deklu - przed sprzedażą oczywiście zostanie zlikwidowany (czekam na oryginalną uszczelkę Kawasaki). Niestety nie posiadam paragonów ani faktur (błąd, ale po prostu ich nie trzymałem).
Zrobiłem na nim około 1500 km od kupna, jeżdżę praktycznie codziennie, czasami też w deszcz przez co motocykl jest trochę brudny (oczywiście zostanie umyty przed sprzedażą).
W motocyklu zależało mi przede wszystkim na sprawności mechanicznej ponieważ bardzo cenię sobie swoje bezpieczeństwo.
http://otomoto.pl/kawasaki-gpz-500s-2002-rok-idealny-na-poczatek-M4099720.html

 

Cena: 5000 zł do negocjacji.

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...