Skocz do zawartości

Projekt "Polska (nie tylko) na weekend"


Neno
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będąc ostatnio w Portugalii, bez planu, ot po prostu - wybieraliśmy kierunek na mapie i udawało nam się trafić w piękne miejsca, nie zawsze ale zazwyczaj jednak był to strzał w dziesiątkę. Naszła mnie myśl czy na to samo mogę liczyć w naszym kraju ? Dawno już, chyba od lat 90tych nie traktowałem Polski jako celu podróży (nie licząc roweru). Zawsze przemierzałem ją w innym celu, na szybko. Od wspomnianego wcześniej wyjazdu postanowiłem, że teraz będzie inaczej. Może nie zawsze ale mobilizacja jest!
Wyjazdy raczej spontaniczne, bez planowania więc i o doborowe towarzystwo będzie ciężko. Raczej z dala od autostrad bo z nich niewiele widać - barierki, ekrany dźwiękochłonne, wiadukty - nie tego szukam. Gdzie wyląduję, co zobaczę - opisze dla potomnych, a nóż widelec ktoś z Was tego nie widział.

Sobotni piękny poranek, niedawno przestało padać, leniwie podnosi się słonko. Klepnięty wolny poniedziałek... pakuję aparat, mapę kupię na stacji i ruszam.
Na razie na kończących się szosówkach, bo wczoraj nie wyszła mi wymiana opon na kostki ;) Ale są, czekają. Na razie więc nie będę się w bagno ładował.
No nic, czas ruszać, zobaczymy co z tego wyjdzie. Tym razem bez namiotu, zdany na łaskę kolegów. Oby przyjęli ;)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa. Wpadłem na podobny pomysł, tylko na wyspach. Sprzęt też nieco mniej wyszukany, bo tylko 125, ale grunt, że da radę w sumie wszędzie zajechać. :D

Szerokiej drogi.

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na razie trwa objeżdżanie ;) Staram się zobaczyć jak najwięcej a wybrać i pokazać same najciekawsze miejsca aczkolwiek opiszę kilka tych, które wiem ,że są z rodzaju tych, które trzeba zobaczyc, mimo, że mnie akurat nie intersują.

Na pisanie, zdjęcia czas pewnie przyjdzie zimową porą. Choć może znajdę wcześniej czas, ale obiecać nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...