Skocz do zawartości

Alpy 5-13 Lipiec


seba_fzs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy dopiero marzec i sezon motocyklowy jeszcze nie ruszył pełną parą natomiast ja już planuje letnie wojaże.

Plan ten miał być zrealizowany w 2010 roku natomiast moja podróż w wymarzone alpy zakończyła się wakacjami na oddziale w suchej beskidzkiej. Nie jest to standard moich wyjazdów także spokojnie,

PLAN

4-13 Lipca ALPY !!

Startuję 5 lipca z Rzeszowa w godzinach porannych.

CEL: Nakręcić kilometrów ile się da... do bólu pośladków:) żart oczywiście w ramach zdrowego rozsądku i wrócić cało do domu.

Trasa: Jest w głowie, dorzucę mapę

Zakwaterowanie: 3*** nie przewiduje, raczej noclegi w pensjonatach.

Integracja wieczorna: oczywiście jest takowa przewidziana, piwko i rozmowy do rana ...

Średnia Prędkość?? Szeroko rozumiana prędkość turystyczna.

Trochę o mnie.

Prywatnie Zapalony motocyklista po przejściach, moja lepsza połówka twierdzi że motocykl kocham bardziej niż ją:)

Zawodowo Korpomen:)

Maksymalny dystans w ciągu jednego dnia: 1300km Trasa Varna- Rzeszów

 

Jeżeli ktoś miałby ochotę dołączyć PISAĆ..

 

 

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu

przeżywasz więcej w ciągu 5 minut

niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."

 

Burt Munro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy dopiero marzec i sezon motocyklowy jeszcze nie ruszył pełną parą natomiast ja już planuje letnie wojaże.

Plan ten miał być zrealizowany w 2010 roku natomiast moja podróż w wymarzone alpy zakończyła się wakacjami na oddziale w suchej beskidzkiej. Nie jest to standard moich wyjazdów także spokojnie,

PLAN

4-13 Lipca ALPY !!

Startuję 5 lipca z Rzeszowa w godzinach porannych.

CEL: Nakręcić kilometrów ile się da... do bólu pośladków:) żart oczywiście w ramach zdrowego rozsądku i wrócić cało do domu.

Trasa: Jest w głowie, dorzucę mapę

Zakwaterowanie: 3*** nie przewiduje, raczej noclegi w pensjonatach.

Integracja wieczorna: oczywiście jest takowa przewidziana, piwko i rozmowy do rana ...

Średnia Prędkość?? Szeroko rozumiana prędkość turystyczna.

Trochę o mnie.

Prywatnie Zapalony motocyklista po przejściach, moja lepsza połówka twierdzi że motocykl kocham bardziej niż ją :)

Zawodowo Korpomen:)

Maksymalny dystans w ciągu jednego dnia: 1300km Trasa Varna- Rzeszów

 

Jeżeli ktoś miałby ochotę dołączyć PISAĆ..

 

 

Wstępnie jestem zainteresowany.

Termin jest już pewny? Czy może ulec zmianie?

Jak możesz weź wrzuć rzeczywiście jakąś trasę. Jeśli masz takową w zarysie;)

Chyba że po prostu cel Alpy i na miejscu wymyślanie gdzie jechać :) Ale na parodniowym wypadzie to może być szkoda czasu by siedzieć i szukać w necie na miejscu ciekawych miejsc;)

I pytanie czy myślałeś że lepiej codziennie się przemieszczać czy może rozbić rzeczy w jednym miejscu i stamtąd robić wypady na przełęcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

halo Seba! Czy temat umarł? Czy też czasu nie było by pisać? Daj znać czy nadal planujesz taki wypad? Ewentualnie może ktoś inny zainteresowany zbliżonym planem w zbliżonym czasie?

Temat żyje

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu

przeżywasz więcej w ciągu 5 minut

niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."

 

Burt Munro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat żyje

Skoro żyje (co cieszy:)), to ponawiam pytania z mojego postu wcześniejszego:

 

Wstępnie jestem zainteresowany.

Termin jest już pewny? Czy może ulec zmianie?

Jak możesz weź wrzuć rzeczywiście jakąś trasę. Jeśli masz takową w zarysie;)

Chyba że po prostu cel Alpy i na miejscu wymyślanie gdzie jechać :) Ale na parodniowym wypadzie to może być szkoda czasu by siedzieć i szukać w necie na miejscu ciekawych miejsc;)

I pytanie czy myślałeś że lepiej codziennie się przemieszczać czy może rozbić rzeczy w jednym miejscu i stamtąd robić wypady na przełęcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chyba za rok ,bo 05 czerwiec już minął.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Plany zostały przesunięte na przełom Sierpnia i Września



Trasa

 

post-45509-0-10169300-1404472943.jpg

Edytowane przez seba_fzs

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu

przeżywasz więcej w ciągu 5 minut

niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."

 

Burt Munro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...