Skocz do zawartości

CENTROWANIE FELG W SZCZECINIE LUB OKOLICY !!!!!!!!!


Gość Rysiek24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kto wie gdzie w szczecinie lub okolicy centruja felgi do motocykli moja etz 251 ma tylnia fele rozcentrowana i powyzej 100 strasznie tylek sie trzesie wydaja sie ze to felga bo niezbyt jest prosta ma lekkie bicia mozliwe ze to opona ale ta jest jeszcze w miare wiec niebede jej zmieniac

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie centrują bo maja tam warsztat i jak widzialem to wszystko tam moto-doktorek robil:)

 

http://motomar.szczecin.pl/

 

jest jeszcze wiele innych punktów takich jak np SUZUKI Tułecki na ul.Huzarów (przy pętli atobusu nr 60 na Gumieńcach), na ul. Kolumba kolo PKP jest KTM, na terenie zespołu szkół przy ul. Klonowica jest Yamaha.

 

Osobiście moge chyba polecic ten punk na Heyki -- z mojego doświadczenia jeden z najtańszych punktów w mieście .. a ile biora za centrowanie oj nie wiem :| ale akcesoria tzn kierunki i inne gadgety maja stosunkowo tanie.

 

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe bylem na twojej stronie i widzialem twoja ete niezla maszyna blyszczy sie jak psu jajca ;) kupa chromu :)

gdybym mial kase to i swoja bym wypiescil :) bo troszke do roboty by bylo :flesje: najpierw musze zrobic skrzynie bo mi sie 2 bieg posypal qurwa najpierw 4 zrobilem potem 1 zrobilem teraz 2 i znowu rozbieranie silnika juz niewazna kasa bo tryby kosztuja ok 100 za 2 ale roboty troszke jest ale jak mus to mus musze sie niedlugo tym zajac :flesje: ;) tym razem obejze wszytkie tryby czy aby nietrzeba bylo jeszcze ktoregos zmienic i najgorsze w jakim stanie jest wal ale jak narazie niewydaje niepokojacych dzwiekow wiec sadze ze jeszcze pochodzi gorzej ze kosz sie kiedys slizgal i torszke podtarty jest stozek wyczyscilem i skleilem na Loctide i jak narazie trzyma ;)

ok pozdrawiam i do zobaczenia na trasie :flesje: jestem z gryfina moze kiedys sie spotkamy :flesje: wkoncy to ledwie 30 kilometrow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...