Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W najbliższą środę nie wybiorę się na rybkę... kolejny wyjazd służbowy. Również odbiór koszulki musi poczekać. Kicha...

 

R. :icon_idea:

 

Ech - ja tez sie nie pojawie przynajmniej na moto bo nadal moje 2 kola nie chca wspolpracowac i juz nie wiem kiedy je naprawie.

 

 

Co do Aluzyjnej to nie tylko moto byly na niej - wcisnelo sie tam tez moje clio :)

 

 

Jesus - koszulki beda na ta srode ? . Jakbys potrzebowal pomocy w odbiorze to ja z teraz codziennie dojezdzam puszka do pracy wiec chetnie podjade i pomoge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech - ja tez sie nie pojawie przynajmniej na moto bo nadal moje 2 kola nie chca wspolpracowac i juz nie wiem kiedy je naprawie.

Co do Aluzyjnej to nie tylko moto byly na niej - wcisnelo sie tam tez moje clio :)

Jesus - koszulki beda na ta srode ? . Jakbys potrzebowal pomocy w odbiorze to ja z teraz codziennie dojezdzam puszka do pracy wiec chetnie podjade i pomoge.

a to przepraszam :) . Nie rozumiem tylko czemu nie wszedłeś na górę?!

My tez nie damy rade w środę. Ja mam słuzbową kolację ;) Chyba, ze Rafł się zdecyduje przyjechac puszką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko mały problem. Nie będzie Rafała :biggrin: Zostaję sama jak ten palec :bigrazz: Mozemy ponegocjować!

 

Dlatego mozemy przeniesc rybke ze srody na sobote :icon_mrgreen:

I wtedy wiekszej ilosci rybkowiczow bedzie to pasowac :crossy: :buttrock:

 

A moze zrobimy sobotnią rybke do Ewki i Rafała?? :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

Jestem za a nawet przeciw !!!! :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mozemy przeniesc rybke ze srody na sobote :icon_mrgreen:

I wtedy wiekszej ilosci rybkowiczow bedzie to pasowac :crossy: :buttrock:

 

Jestem za a nawet przeciw !!!! :icon_mrgreen:

Wypady na rybkę są we środy... i kropka.

Ale jak widać - nie wszyscy jeszcze o tym wiedzą. Szczególnie ci, co byli na środowej rybce tylko raz... i to puszką :evil: ...

Pałowaliśmy już raz ten temat i chyba po raz drugi nie trzeba nic wyjaśniać :banghead:

 

R. :)

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypady na rybkę są we środy... i kropka.

Ale jak widać - nie wszyscy jeszcze o tym wiedzą. Szczególnie ci, co byli na środowej rybce tylko raz... i to puszką :icon_mrgreen: ...

Pałowaliśmy już raz ten temat i chyba po raz drugi nie trzeba nic wyjaśniać :icon_mrgreen:

 

R. :)

 

 

Trzeba chyba to na angielski przełożyć to może dotrze :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesus - koszulki beda na ta srode ? . Jakbys potrzebowal pomocy w odbiorze to ja z teraz codziennie dojezdzam puszka do pracy wiec chetnie podjade i pomoge.

Upragnione odzienie dla rybkowiczów powinno już być na nasz kolejny wypad :icon_mrgreen:

W moim taborze posiadam fso Poldonezon :) więc powinienem sobie poradzić z transportem.

Dzięki za oferowaną pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypady na rybkę są we środy... i kropka.

Ale jak widać - nie wszyscy jeszcze o tym wiedzą. Szczególnie ci, co byli na środowej rybce tylko raz... i to puszką :evil: ...

Pałowaliśmy już raz ten temat i chyba po raz drugi nie trzeba nic wyjaśniać :notworthy:

 

R. :biggrin:

 

 

Trzeba chyba to na angielski przełożyć to może dotrze ;)

 

Chopaki jestem z Wami! :clap: :clap:

Edytowane przez zappa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wygląda jutrzejsza rybka?

Jedziemy gdzieś [zakładam że nie każdy wyrobi się pod Torwar na 17:30]? :biggrin:

 

Jesus stawisz się z koszulkami w jakimś konkretnym miejscu czy zrobisz z wpłat na koszulki darowiznę na nowy lakier Twojej puszki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wygląda jutrzejsza rybka?

Jedziemy gdzieś [zakładam że nie każdy wyrobi się pod Torwar na 17:30]? :notworthy:

 

Jesus stawisz się z koszulkami w jakimś konkretnym miejscu czy zrobisz z wpłat na koszulki darowiznę na nowy lakier Twojej puszki :clap:

Jak narazie to pewnie dopłacę do '' interesu''

Jeśli wszystko potoczy sie pomyslnie to stawie się ze sklepem obwoźnym już na miejscu spotkania.

Niestety około 19:00.

Tylko gdzie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zappa... moze do Sulejowka?? :clap: :clap: :evil:

Nie za wygodnie? To Ty w ogóle moto nie musiałbyś grzać! ;) :biggrin:

 

Niestety około 19:00.

Tylko gdzie :biggrin:

Jak to gdzie?? Gupie pytanie... :notworthy: Torwar!!! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypady na rybkę są we środy... i kropka.

 

Chodzilo mi o tej JEDEN konkretny przypadek, kiedy kolezanka ma wolna chate w sobote :wink: :)

 

co byli na środowej rybce tylko raz... i to puszką :) ...

 

No coz .... jedni mi to wypominaja :eek: inni dziekuja za transport :icon_biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...