Skocz do zawartości

Cagiva Mito 125


Tiger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

widzę ze bardzo Ci wadzi moja osoba i moja aukcja :buttrock: :banghead: nie wiem do czego chłopie dążysz takimi postami chyba sobie chcesz trochę postów nabić :rolleyes:

ps nie lepiej sobie iśc na moto pośmigać ??? szerokiej drogi !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wadzi mi postawa ludzi, którzy wciskają kit, że motocykl jest nieuszkodzony a raczej na takiego nie wygląda... a już w ogóle nie rozumiem, kiedy ktoś takie miny wrzuca tu na forum...

Szczerze? Średnio mi się chce wierzyć, że sprzedałeś te owiewki...

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku !!! że nie ma paru owiewek to już mina? jak taki jesteś znaFca to zapraszam Cie bardzo przyjedź zobacz a potem się wypowiadaj !!! Wiemy już jedno jesteś znaFcą przez internet oceniasz ludzi oraz motocykle może by się sprawdził jako wróżka online?

ps. Cena niższa o parę tys od cenny rynkowej tego rocznika w owiewkach wiec czego sie jeszcze do szczęścia potrzeba? :biggrin: :bigrazz: żal mi takich ludzi PozDroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiger, a może tygrysku, powiem tak... w dupie mam Twoją bitą kadżiwę... jednak nie lubię ludzi, którzy żerują na czyjejś niewiedzy/głupocie/niedoinormowaniu.

Tyle.

 

I nie "bultaj", bo zadzwonię do Twojej Mamy, żeby Ci neta odłączyła :D

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki ale pisałem z konta brata. Nie wiem jak jest u Ciebie ale mi mama neta nie odcina :P może Ciebie tak straszy kto wie.. tak jak już wcześniej pisałem może zajmiesz sie wolontariatem będziesz jeździł z ludźmi o doradzał im zakupy...a każdy chyba kto chce kupić kadżiwę jak napisałes to chyba zdaje sobie co w moto jest nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla twojej informacji w tym dziale posty nie są naliczywane do licznika, więc nie wiem o ci tam chodzi.

 

A jak widze taką 125 w 2T typu mini supersport bez owiewek ala streetfighter to mam mdłości i wyobrażam sobie zdjęcia z miejsca szlifu do jakiego doszło na tym moto.

 

I wątpie co by sie ktoś na to wziął że motocykl bezwypadkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie motocykl powypadkowy jest to motocykl "do roboty" a taki jak mój jest już zrobiony i jeżdżąc.Chciałbym zobaczyć wasze sprzęty i poczytać o nich co wypisujecie jak sprzedajecie. Koniec bez sensownych jak ktos ma coś do mnie to niech wali na PW to sobie wyjaśnimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa definicja motocykla powypadkowego :icon_biggrin:

 

A teraz przyznaj się czy miał dzwona, czy tez nie i co było w nim robine, czy lagi były krzywe etc... może jeszcze uda Ci się go sprzedać, bo koniec końców to i tak na średnio wiarygodnego sprzedawcę teraz wyszedłeś...

 

 

 

 

 

 

 

 

...jaaa leję, z tej "definicji" :biggrin: :buttrock:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja leje z ciebie :crossy: i bardzo chciałbym zobaczyć twój motocykl :icon_mrgreen: jak by ci sie nudziło to możesz kiedyś wpaść obaczyć cagivę może dowiem sie parę nowych rzeczy co nie tak lecz nie wiem czy jest sens jak ty wszystko z fotek wiesz..ej powiedz mi jak według ciebie chodzi silnik ładnie?? nie za wysokie obroty?? oo a może kopci na niebiesko o nie :buttrock: wal na PW jak coś tak jak mówiłem chyba że chcesz sie jeszcze pochwalić swoim ciętym dowcipem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...