Skocz do zawartości

tani/spadający FUNT


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze wiele podobnych tematów bylo na forum ale sytuacja odnosnie sprowadzenia motocykl z UK stała sie znaczniej korzystniejsza. Chodzi mi o to czy macie jakies linki do stron z ogloszeniami motocykli w UK?/Czy ceny z tych ogloszen roznia sie od tych co mozna spotkach np w komisach w miastach w UK?/Czy da sie cos utargowac??

 

Tu jest link do jedej z angielskich giełd motocyklowych:

http://www.motorcyclenews.com/MCN/bikesforsale/

 

A tu jest wykres wartosci Funta z ostatniego roku:

http://waluty.wp.pl/wykresy_walut.html?wal...ALBIG&x=15&y=18

(analitycy przewiduja ze wartosc Funta moze spasc poniezej 4zł po okresie wakacyjnym)

 

Ile kosztuje transport motocykla z Uk? No i jeszcze cos w koncu trzeba sobie ten motocykl tam kupic macie jakies konkretne namiary, moze owi Motocyklisci z forum mieszkajacy w UK moga pomoc za pewna oplata przy zaklepywaniu moto na miejscu??

Z gory dzieki za info/pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.doble.co.uk

Tam panowie kitu nie wciskają. Byłem i osobiście oglądałem. Tanio nie mają, ale za SV 1000S z '04 dać 13tys PLN to niewiele :icon_rolleyes:

Samolot za 100 funtów i wracamy na dwóch kołach :)

 

Transport motocykla do polski to jakieś 200 funtów. Szukaj transportu na www.londynek.net

Edytowane przez Vatzeque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

zamierzam sprowadzić sobie moto z uk i mam pytanko na które w całości nikt mi nie odpowiedział w poprzednich tematach nawiązujących do sprowadzania motocykli

1. jak zrobić aby wrócić na kupionym moto do polski?? ile to czasu zajmie?? i czy tak można aby nie było problemów

 

dla rozjaśnienia mam kumpla w UK i planuje:

aby on kupił moto rejestruje na siebie ja przyjeżdżam oddaje mu kasę i wracam do polski :P

tzn zarejestrowanym na kumpla ?? tylko czy nie będzie problemów ??

zabrałbym oczywiście spisana umowę kupna z nim i tę kartę :(

 

jak oceniacie ten plan ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co tam rejestrowac moto, normalnie przyjezdzasz na blachach angielskich tylko trzeba rozkminic czy ubezpieczenie jest wazne i tyle??/

niektorzy pisali np Gurim, okolo 20h?nonstop;p/tez myslalem aby wrocic na moto bo do Jukej zabralbym sie z zaprzyjaznionym kierowca ciezarowki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

zamierzam sprowadzić sobie moto z uk i mam pytanko na które w całości nikt mi nie odpowiedział w poprzednich tematach nawiązujących do sprowadzania motocykli

1. jak zrobić aby wrócić na kupionym moto do polski?? ile to czasu zajmie?? i czy tak można aby nie było problemów

 

 

 

1. Kupujesz moto - dostajesz V5C wpisujesz swoje dane.

2. Kupujesz road tax + ubezpieczenie i lecisz

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kupujesz moto - dostajesz V5C wpisujesz swoje dane.

2. Kupujesz road tax + ubezpieczenie i lecisz

 

a w ojczyźnie przerejestrowuje na siebie dzięki umowie kupna i V5C z moimi danymi?

jeżeli tak to sprawa wyjaśjniona :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...