Skocz do zawartości

Gdzie kupić napęd do Honda'y HM CRE 50 98r


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, szukam szukam i znaleźć nie mogę :)

 

>Przednia zębatka 12 zębów, w środku na wałek ma 12 wrębów a rozwartość tego koła co się w niego wkłada wałek ;) ma 20 milimetrów ;)

 

>Tylna 56 zębów mocowana na 6 śrub a środkowe koło (no wiecie o co chodzi ;) ) ma ok 81 milimetrów

 

> łańcuch wygląda na 520 a nie daje głowy

 

Z góry dzięki za odp :biggrin:

 

http://www.sklep.motoracer.pl/honda-cre50-...514131843c38b7f

 

 

http://www.sklep.motoracer.pl/zebatka-nape...514131843c38b7f

 

 

Znalazłem takę coś, co o tym sądzicie ?????????? bo mi tu coś śmierdzi :biggrin: , niewiarogodne zdjęcia (przednia na zdjęciu ma 14 zębów) i nie napisali na jaki łańcuch :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a allegro ? jest tam sporo sklepów które ci takie cos pod zamówienie wezmą... :biggrin:

po szukaj zebatek łancuchów itd (zestawu napedowego) po wysyłaj maila , moze dobiorą ci katalogowo . Ja tak robilem i powiem ze jest taniej a materiał ten sam bo i tak sprowadzane :D

Edytowane przez adrian44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro nie ma :notworthy:

 

jezeli masz rame od tego motocykla to przedzwon w poniedzialek miejac ten numer do sklepu hondy dowiedz sie ile by naped kosztowal i wsio.. cre nie bylo na rynku europejskim bodajze wiec dlatego masz problem z tym pojazdem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie, szukam szukam ...

nie pomogę ale mam prośbę jak znajdziesz i przetestujesz to napisz tutaj gdzie, za ile i jak się sprawuje - u mnie wprawdzie nie potrzeba jeszcze zmieniać ale info się pewnie przyda w przyszłości

 

czasami w sklepach interetowych wystawiają zdjęcia tych samych zebatek do wszystkich moto a tylko opisy są różne - warto przed zakupem wysłać pytanie ile ma zebów, jaka średnica wałka i na ile frezów - jak będzie zależało to sprawdzą - co niestety nie często się zdarza ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...