Skocz do zawartości

JÓZEFÓW, OTWOCK, OKOLICE


marchewa1973
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

moż jakiś wspólny wypadzik po okolicy ??

 

pozdr

 

6 drake

ja bardzo chętnie pośmigam z Tobą

napisz w jakich godzinach możesz latać.

ja moge dopiero w pt. od 8-13, na 14 do roboty idę

w weekend narazie nie wiem czy będe z córką siedzial czy nie

W niedziele, wtorek i czwartek idę na noc do roboty na 20.

 

dzis zrobiłem fajną traskę o taką:

Warszawa -droga 801 na Puławy

droga 717 most przez Wisłe-Góra Kalwaria

droga 723 Podgórzyce, Mniszew(skansen z II WŚ), Studzianki Pancerne, Kozienice, Brzeźnica,

droga na Dęblin przez Sieciechów, Opatów(zajebisty kościółek)

w Opatowie droga 822 do Dęblina

w Dęblinie skręt na drogę 801 i przez Stężyce, Piotrowice, Maciejowice, Wilgę, Karczew, Otwock do Warszawy.

Trasa ok. 170-180 km

 

pozdrawiam

szerokości

szymbor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

traska nawet calkiem sobie jak na srodek tygodnia, znam ja doskonale, pare razy mialem okazje przejechac sie nia, ale wiece co? My chopperowcy z jednej okolicy :icon_mrgreen: !!! powinnismy sie w koncu zebrac i wspolnie smignac. Wrzucajcie propozycje !!! Jedziemy

Edytowane przez roobsoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

traska nawet calkiem sobie jak na srodek tygodnia, znam ja doskonale, pare razy mialem okazje przejechac sie nia, ale wiece co? My chopperowcy z jednej okolicy :banghead: !!! powinnismy sie w koncu zebrac i wspolnie smignac. Wrzucajcie propozycje !!! Jedziemy

 

6 roobsoon

ja to chcialbym tak:)

w srodku tygodnia:

1.janowiec -wstyd sie przyznac nigdy nie bylem

2. sandomierz-podobno zajebista starowka i dobre szamanko

3.obojetnie byle do przodu.

 

a weekendowo

to bym wybral

1. stanczyki polaczone np z browarkiem i rybka nad morzem w sobote którąś i niedzielny powrót.

2. cała Polska.

 

to tak na szybko. ja w kazdym razie w ten piatek jak mi nic nie wyskoczy strzelam do janowca nad wisłą zamek zobaczyć i coś wszamać na miejscu.

pozdro

szerokości

szymbor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janowiec, Kazimierz- przejrzyj sobie zajebiscie było http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...pic=93857&st=80 wyprawa z tego roku a Sandomierz zaliczylismy w te sobote :( tez warty poswiecenia czasu Z miła checia jak tylko bede mial czas to smigne a w tygodniu tez moge polatac "Byle do przodu" :buttrock:

Edytowane przez roobsoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak na szybko. ja w kazdym razie w ten piatek jak mi nic nie wyskoczy strzelam do janowca nad wisłą zamek zobaczyć i coś wszamać na miejscu.

pozdro

szerokości

szymbor

 

do janowca też bym skoczył tylko w sobotę, tak żeby na 15.30 być w józku. w piątek nie dam rady, chyba że po 16.00

pozdro

m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do janowca też bym skoczył tylko w sobotę, tak żeby na 15.30 być w józku. w piątek nie dam rady, chyba że po 16.00

pozdro

m

 

6 marchewa

już wiem że weekend siedze z córką w domu. w piatek mogę tak jak pisałem wcześniej przed południem bo na 14 do roboty. ale w przyszłym tygodniu jestem otwarty na propozycje.

szerokości

pozdro

szymbor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 drake

ja bardzo chętnie pośmigam z Tobą

napisz w jakich godzinach możesz latać.

 

Cześć chłopaki,

 

generalnie w tygodniu to zawsze po 17 ... pracuje do 16:15

 

jak macie ochote wyskoczyc w weekend - moze kazimierz ... albo cos innego to czekam na propozycje ... mozna tez jakas mniejsz atrase zrobic ...albo nad zalew podjechac ...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli będziecie się gdzieś wybierali w najbliższy weekend i zabierzecie ....cykliste z Ursynowa to chętnie z Wami pośmigam.

 

Pewnie Kolego, jednka może być problem z zebraniem ekipy... jak sam widzisz nik na razie sie nie odzywa ...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli będziecie się gdzieś wybierali w najbliższy weekend i zabierzecie ....cykliste z Ursynowa to chętnie z Wami pośmigam.

 

Pewnie Kolego, jednka może być problem z zebraniem ekipy... jak sam widzisz nik na razie sie nie odzywa ...

 

pozdrawiam

 

ja w weekend siedze w domu z corka.

w srodku tygodnia bede jezdzil od ranca bo na nocki do roboty.

pozdro

szerokosci

szymbor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli będziecie się gdzieś wybierali w najbliższy weekend i zabierzecie ....cykliste z Ursynowa to chętnie z Wami pośmigam.

 

Pewnie Kolego, jednka może być problem z zebraniem ekipy... jak sam widzisz nik na razie sie nie odzywa ...

 

pozdrawiam

 

no trudno, moze uda sie innym razem.

 

pozdrawiam,

Rodnay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha

no to w koncu wybralem sie dzis do janowca i pocalowalem zamknieta brame, w poniedzialki nieczynne:(

wiec promem do kazika, cola na rynku i ogien do domu. 290 km w sumie.

drugie przypuszczenie ataku na janowcowy grod wkrotce. jak ktos ma ochote to dawac sygnal.

pozdro

szerokosci

szymbor

 

dobra kto moze i ma ochote w czwartek zwiedzic janowiec reka w gore. wyjazd z ranca. zwiedzanie zamku i podzamcza:) szamanko na miejscu lub ewentualnie po przeprawie promem w kaziku. potem powrot do wawy.

pozdro

szymbor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...