Skocz do zawartości

Jakie buty na cross enduro do 300zł


Rekomendowane odpowiedzi

A ja ci polecam scott genius mx :)

Joke , ale fajnie by bylo jakby ktos sie pochwalil w koncu nimi :lalag:

Nie zaluj hajsu na buty bo im lepsze kupisz tym dluzej beda ci sluzyc.

To kwestia 3-5 lat lub dluzej jesli bedziesz dbac i zadko uzywac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge polecić AXO CX1 :notworthy: mam takie, i nie narzekam na skręcenie kostek , jakby nie one to już bym miał gips na prawej nodze. Dużo lepsze od FORMA terrain bo mam i takie w domu.

 

Ale takie AXO ciężko w Polsce kupić :/

 

 

Ale peeewnie dużo droższe? Jaka jest ich cena? Kolega ma nie wielką sume na buty. Formy to moje pierwsze buty więc nie mam jak porównac z innymi :icon_mrgreen:

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale peeewnie dużo droższe? Jaka jest ich cena? Kolega ma nie wielką sume na buty.

 

 

 

 

 

 

 

dzieki za wszystko moze jeszcze dozbieram hajsu i kupie AXO

 

 

 

 

 

a co powiecie na kaski naxa?? jest jeszze jakas promocja na takie google smith model EVO były po 7 dych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam takie. Wlasnie dokladnie takie same i chyba juz do konca zycia nie zaloze czegos takiego na noge. Nie wiem jak Ty ale pewnie troche skaczesz bo widze ze masz wyczynowke :rolleyes: Raz zle spadniesz i juz masz noge w gipsie. Nie wiem czemu ale po prstu nie trzymaja jak ruszasz kostka gora dol. Mi tak wlasnie poszla przy skoku na torze... Bol jest taki mocny ze nikomu czegos takiego nie zycze. Naprawde zachecam w dolozenie do butyow troche kasy bo warto. Ja oszczedzilem i mam efekty. Ale w sumie zawsze jest jakas pozytywna strona ;) Buty praktycznie za darmo bede miec nowe bo odszkodowanie pokryje zakup nowych :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forma Terrain - Najlepszy stosunek jakości do ceny :icon_mrgreen:

 

Za 300 nic NOWEGO nie znajdziesz. FLY Viper odradzam(sam wygląd buta mówi za siebie).

 

Forma Terrain - Najlepszy stosunek jakości do ceny :D

 

Za 300 nic NOWEGO nie znajdziesz. FLY Viper odradzam(sam wygląd buta mówi za siebie).

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktos te buty ma moze http://www.allegro.pl/item368867452_axo_bo...idi_alp_ga.html i moze sie wypowiedziec na ich temat?

 

 

 

 

 

 

 

Mój kolega to ma sa bardzo dobre

 

zobaczcie mój nowy sprzęt:

http://www.bikepics.com/members/lukaszxr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie, co mozecie powiedziec o butach z linku od kolegi?

Co sadzicie o kupowaniu takich butow przez allegro? (chodzi o dobranie rozmiaru)

Czy w czechach, slowacji lub austrii mozna kupic takie buty nowe, taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...