Skocz do zawartości

Nowy Sącz


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przypadkiem trafiłem na to subforum, jestem z pod Radomia i chciałem sie dowiedziec czy w Starym Sączu zna ktoś gościa o nazwisku Faron a imieniu Mariusz, jest byłym właścicielem mojej teraz Suzuki GS550M Katana z 1982 r. Chciałem mu sie pochwalić jakich cudów przy niej dokonałem, bo pogrzebałem troche przy silniku i gaznikach i powróciłem jej dawną młodość, fajni eby było gdyby ktoś go znał i dał mi o tym znać. Pozdrawiam motocyklistów i motocyklistki z tamtejszych stron :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Nowy Sącz jezdzi i to w sporej ilości co pokazali na Pikniku w Starym S. malo tego, nie tylko jezdza, ale potrafia sie swietnie bawic, co pokazali wygrywajac wiekszosc konkurencji :)

 

Jesli ktos ciekaw, tutaj maly slideshow z przebiegu imprezy:

 

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja niestety ani w SS ani w Myślcu... Ech, te studia mnie wykończą... Ale w wakacje sobie odbiję. :)

P.S. Chcę zostawić moto do powiedzmy przeglądu czy wszystko z nim oki. Może macie jakiś swoich mechaników, których możecie polecić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a co chcesz przy moto aby Ci spr??

Ps. zobaczyłem na twoja pj i zobaczyłem ten samochód....myślę w pierwszej chwili skądś go kojarzę..aż mi się przypomniało...możliwe że twój tata nim jeździ albo po prostu są dwa takie same z naklejką...:):):)ba...to pewne:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to obydwa punkty z Twojej teorii są prawdopodobne. Z tym, że pierwszy jest pewny - faktycznie mój Tata jeździ często po NS. Ja też się czasem smyknę. Ale że rzadko tam jestem, więc może dlatego nie widziałam drugiego golfa z naklejką. :)

Jeśli chodzi o moto, to pierdoły - łańcuch, zamocowanie f. paliwa i przeglądnięcie go pod kątem dalszej wyprawy. Nie mam kiedy sama tego zrobić i dlatego chciałam podstawić do jakiegoś speca. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo właśnie oburzające:):)

 

 

 

Jedzie ktoś z NS do Falkowej na poświęcenie??

 

 

Plan jaki znalazłem imprezy:)

 

 

 

 

 

"Nowosądeckie Święcenie Motocykli i Skuterów

 

W dniu 26.07.2009 r. , w Kościele Świętego Antoniego w Falkowej koło Nowego Sącza, odbędzie się VI Nowosądeckie Święcenie Motocykli i Skuterów. Uroczystość gromadziła w latach ubiegłych kilkuset motocyklistów i skuterowców, którzy co roku szukają duchowego wsparcia u Świętego Krzysztofa - patrona wszystkich zmotoryzowanych..

Nowosądeckie Święcenie Motocykli i Skuterów wpisało się na trwałe w kalendarz ważnych wydarzeń naszego miasta.

 

 

W tym roku – po raz pierwszy – chcielibyśmy zakończyć naszą uroczystość w Gorlicach, przejeżdżając ulicami tego pięknego miasta oraz zaprezentować się na płycie Rynku przed Ratuszem. Takie wydarzenie na pewno wzbudzi duże zainteresowanie, a przyświecająca naszej uroczystości idea bezpiecznego i mądrego poruszania się jednośladami po drogach publicznych znajdzie naśladowców wśród motocyklistów i skuterowców.

Organizatorzy przygotowują okolicznościowe znaczki z św. Krzysztofem. Będzie je można nabyć za 20 zł wraz z kuponem na posiłek w Gorlicach, a dochód zostanie osobiście przekazany przez motocyklistów jako nasz dar dla Hospicjum prowadzonego przez Caritas Diecezji Tarnowskiej w Dąbrowie Tarnowskiej, gdzie już dzisiaj wszystkich zapraszamy na dzień 15 sierpnia br. (szczegóły zostaną podane w terminie późniejszym na naszej stronie).

 

 

 

Szczegółowy plan wydarzeń:

11.30-12.00 – przyjazd motocyklistów do Kościoła na Falkowej w Nowym Sączu

12.00-13.00 – Msza Święta i poświęcenie pojazdów

13.15- 13.30 – Wyjazd na paradę do rynku w Nowym Sączu pod motocyklową eskortą policji

13.30-13.50 – Złożenie kwiatów pod pomnikiem Ojca Świętego Jan Pawła II

13.50-14.00 – Przejazd ulicami Nowego Sącza

14.00-15.05 - przyjazd do Gorlic, parada motocykli i skuterów ulicami miasta

15.05- – prezentacja jednośladów na płycie Rynku, pokaz trialu motocyklowego prezentowanego przez Mistrza Polski, poczęstunek, wspaniała muzyka country

 

ORGANIZATORZY SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAJĄ !!!"

 

 

 

Ja się zjawie:):) jeśli tylko nie będzie padał deszcz;/ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Witam wszystkich, no moi drodzy trzeba powoli wybudzać maszyny do życia - pewnie wielu z was już to zrobiło :) i dobrze bo pogoda coraz bardziej kręci. Słuchajcie, od 2-tygodni mieszkam w NS, szukam garadzu/lokum dla swojego moto, jak ktoś ma namiary na coś w pobliżu Lwowskiej/Gwardyjska dajcie znać, może ktoś ma ochotę wynająć jakiś garaż, razem zawsze taniej no i w kupie siła :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie trzymam u siebie w garadzu, w Makowie Podhalańskim. W niedzielę strasznie kusiło żeby na nim przyjechać - no ale perspektywa trzymania pod gołym niebem przeraża.

Na razie chodzę i szukam, zobaczymy co z tego wyjdzie. Trafia mnie jak za oknem słyszę coraz częstsze ryki sprzętów - :banghead: właśnie coś przejechało...

 

Edytowane przez luke_01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...