Skocz do zawartości

Wątpliwości odnośnie malowania Kawasaki ZX-6R 01


Gość psikus89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość psikus89

Witam. Ogladalem wiele zdjec na bikepics.com czy bikez.com i zauwazylem ze zadko (ale jednak) trafia sie sztuka, ktora nie ma naklejki "Ninja" na zadupku. Tak jak w moim Kwasaki ZX-6R. Czy ktos potrafi mi to wyjasnic? Chce nadmienic ze w mojej Kawie zadupek jest ok, nie jest klejony i wykonczenia nalepek na zadupku sa fabryczne (sa takie same jak na bokach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psikus89

Dodam jeszcze, ze w Twojej Kawie wzor malowania( bialo-czarne linie) nie przechodzi na czache, a powinien.

To prawda. tam bylo malowanae chociaz zrobione bardzo dobrze. Jednak czacha tez nieklejona, nic z tych rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psikus89

Spoko, pytam tylko z ciekawosci. Ale jednak ten ciemnoniebieski fragment na zadupku (zreszta tak jak i na baku i bokach) to naklajka. No i ''w dotyku'' jest ona tak samo wykonczona jak na baku czy bokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaska na pewno "robiona"

a na zdaupku jesli nie "robiony" to moze komuś sie :spodobała" NINJA i sobie zajumał, u mnie jakiś c*el z 1000rr zdarł mi 1 i teraz mam 000rr :) W sumie to tego zajumac sie nie da bo nie mozna oderwac tak zeby nie uszkodizc naklejki.Naklejka na zadupu niepowinna byc tak wykończona jak na baku.Jesli jest pod bezbarwnym to było malowane.W orginałach tylko naklejki na baku sa pod lakierem, reszta jest na lakier.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ogladalem wiele zdjec na bikepics.com czy bikez.com i zauwazylem ze zadko (ale jednak) trafia sie sztuka, ktora nie ma naklejki "Ninja" na zadupku. Tak jak w moim Kwasaki ZX-6R. Czy ktos potrafi mi to wyjasnic? Chce nadmienic ze w mojej Kawie zadupek jest ok, nie jest klejony i wykonczenia nalepek na zadupku sa fabryczne (sa takie same jak na bokach).

 

Hm obadaj jakiej masz firmy - przednia i tylną lampe + szybe. Przyjzyj sie dokladnie ogranicznika czy sa calutkie. Warto , też zwrocic uwage na podnuzki od spodu.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psikus89

Hm obadaj jakiej masz firmy - przednia i tylną lampe + szybe. Przyjzyj sie dokladnie ogranicznika czy sa calutkie. Warto , też zwrocic uwage na podnuzki od spodu.

Co to ma dac?

Wlasciwie to juz sam nie wiem czy tu ''Ninja'' jest naklejka czy jest malowane. Bo ''ZX-6R'' jest bankowo naklejka.

 

 

Co powiecie na ta, ta, ta i na ta. Wydaja sie byc jak najbardziej ok

Edytowane przez psikus89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psikus89

mozliwe ze wersja USA nie ma NINJA na zadupku

Pokazalem te, w ktorych to najlepiej widac, a znalazlem tez kupe zdjec z USA, Canada, w ktorych jest ''Ninja'' :) . Moze po prostu pewna partia produkcyjna (np z ktoregos miesiaca 2001) nie miala tego? Mozliwe to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...